Андрій Пятов: «Постараємося не підвести наших шанувальників і виграти у фінів»

Збірна України 5 Червня, 16:34 796
Андрій Пятов: «Постараємося не підвести наших шанувальників і виграти у фінів»
Воротар «синьо-жовтих» вважає, що в Тампере можна уникнути зайвої боротьби з суперником.
«Перемогу в чемпіонаті і Кубку України ми вже відсвяткували (посміхається). Звичайно, приємно, що «Шахтар» виграв золоті медалі, але цей тріумф відійшов на другий план, адже попереду - важливі матчі в складі національної команди.

Мені завжди цікаво і престижно виступати за свою збірну. За нами зараз вся країна. Людям сьогодні нелегко, і футбол хоч трохи відволікає їх від усіляких проблем. Так що ми постараємося не підвести наших шанувальників і виграти у фінів.

Я - реаліст і не загадую на майбутнє. Для мене найважливіша - кожна наступна гра, тому зараз вся концентрація - на матчі в Тампере.

Найбільшу увагу при підготовці Андрій Шевченко приділяє тому, щоб якісно контролювати м'яч, відповідно, більше атакувати, входити в штрафну суперника, оскільки нам потрібно забивати. Над цим і працюємо, а що з цього вийде, дізнаємося 11 червня.

Минулої осені фіни запам'яталися своєю непоступливістю. Легко з цією командою точно не буде. Навіть незважаючи на те, що у неї в активі всього одне очко. Упевнений, для перемоги господарі теж віддадуть всі сили.

Виклик Луніна? Я ніколи не обговорюю гру голкіперів. Можу охарактеризувати Андрія як людину. Він хороший, вихований хлопець. Дякую батькам, що виховали таку культурну людину. І ще можу сказати, що своєю грою за «Дніпро» він заслужив виклик у національну команду», - розповів Пятов в інтервzbirna.com.