Ігор Суркіс: «Я Коломойському не тато з мамою, не брат і не сват»

Динамо Київ 7 Червня, 23:15 2928
Ігор Суркіс: «Я Коломойському не тато з мамою, не брат і не сват» | 19-27
Президент «Динамо» про фінансовий аспект існування клубу.

- Чи вірно, що бюджет клубу оптимізований в порівнянні з докризовим часом, і тепер більшою мірою залежить від трансферів і єврокубкових виплат?

- Так можна було б говорити лише в тому випадку, якщо б ми відмовилися від досвідчених гравців і залишили в команді одну молодь. Свої зобов'язання, повторюся, виконую, чого б мені це не коштувало. Природно, ми існуємо не в безповітряному просторі, і криза в країні відбивається на всіх сторонах нашого життя - і на футболі в тому числі.

Але є і інша важлива сторона питання: ні для кого не секрет, що сталося з грошима, які ми тримали на рахунках «Приватбанку» і які працювали на футбол, на «Динамо». Сподіваюся, суд дасть належну юридичну оцінку блокування коштів, а поки - нам доводиться доводити, що ми ніколи не були акціонерами «Приватбанку», а я - НЕ припадаю Ігорю Валерійовичу Коломойському мамою, татом, братом чи сватом. (Сумно посміхається).

У подробиці мені б поки не хотілося вдаватися. Але якщо суд прийме справедливе рішення, «Динамо» в сучасних умовах однозначно стане легше дихати.