Форс-мажор затримав збірну в Австрії

Збірна України 10 Червня, 11:09 631
Форс-мажор затримав збірну в Австрії | 19-27 Фото: 1927.kiev.ua
Погода внесла невеликі корективи в плани національної збірної України.

Через дощ і грози чартерний рейс команди Андрія Шевченка до Фінляндії перенесли на одну годину. Втім, головне, що до місця поєдинку відбіркового турніру синьо-жовті відправляються в повному складі. Тепер виліт призначено на 11.00 за місцевим часом (12.00 - за київським).

Селезньов - на поле, Петряк - у стоматолога

Тренувальний збір в Австрії вдалося завершити без втрат. Вчора в загальній групі тренувався навіть Євген Селезньов, якого турбувала задня поверхня стегна. Виходить, форвард відбувся легким переляком. Правда, вечірнє заняття, що проходило в п'ятницю, пропустив Іван Петряк, у якого різко запалився зуб, і він змушений був в терміновому порядку звернутися до стоматолога. Втім, віримо, що в Тампере наші хлопці, зчепивши зуби, покажуть всі свої м'язи і футбольну мудрість.

Згадали матч в листопаді, подивилися на Туреччину

Вчора вранці у національної команди було теоретичне заняття, на якому тренери нагадали футболістам їх переможну гру з Фінляндією (1:0), що проходила в листопаді. Крім того, команда вивчила відеоматеріал за мотивами виїзного матчу Фінляндії з Туреччиною, програного нашим найближчим суперником з рахунком 0:2. Поєдинок цей проходив вже під керівництвом нового наставника фінів, а, значить, був набагато інформативніше. Напевно наші хлопці подивляться витримки і з останнього спарингу Фінляндії - матчу з Ліхтенштейном (1:1).