​Леонід Буряк: «Якщо Мальта зараз переграє Україну, то прогнозувати результат матчу з фінами важко»

Збірна України 11 Червня, 11:05 865
​Леонід Буряк: «Якщо Мальта зараз переграє Україну, то прогнозувати результат матчу з фінами важко» | 19-27
Колишній тренер збірної України, який грав у чемпіонаті Фінляндії, відзначив в інтерв'ю 1927.kiev.ua, що гра з фінами для нашої збірної очікується дуже складною.

— Якщо Мальта зараз переграє Україну, то прогнозувати результат матчу з фінами важко. Я думаю, що наші хлопці, як професіонали, мають викинути думки про ту поразку, зібратися і перемогти в цьому матчі.

Я знаю фінський футбол, грав у Фінляндії. Він дуже складний. Фіни працьовиті, дисципліновані, завжди добре підготовлені фізично.

— Чи буде ротація, в порівнянні зі стартовим складом на Мальту?

— Тут все вирішує пріоритет тренера. Картинка з трансляції не покаже, які справи у футболістів в середині збірної – хто в якому психологічному та фізичному стані. Однозначно, що виходити в старті повинні справжні мужчини і налаштовуватися тільки на перемогу.

Виконавча майстерність гравців збірної України і кожного гравця окремо вища за нашого суперника, при всій повазі до фінів. Якщо буде осічка – це буде дуже погано. У випадку позитивного результату Туреччина, Ісландія та Україна розіграють одну путівку. Але, варто відзначити, що все залежить від гри Ісландія – Хорватія.

— За поразку виправдання не буде?

— Я надіюсь, що тренер поставить оптимальний склад, який принесе позитивний результат. Є проблеми в окремих гравців, але не хочеться на персоналії переходити. Перш за все, нашим збірникам потрібні хороші бійцівські якості в цьому матчі. Фіни вдома грають сильно, дуже емоційно, кидають аути далеко, добре виконують кутові, вся лінія захисту – високі гравці, які багато забивають зі стандартів. Це все потрібно врахувати.

Розмовляв Микола Тимощук