Святослав Сирота: «Ігнорувати Маріуполь - це по-африканськи»

Динамо Київ 15 Червня, 22:30 997
Святослав Сирота: «Ігнорувати Маріуполь - це по-африканськи» | 19-27
Відомий у минулому футболіст і футбольний функціонер вважає, що не грати у Маріуполі - це позиція виключно керівництва клубів.
«Є таке поняття - трайбалізм. Це така форма організації суспільства, яка базується на уявленні про особливе, домінуюче значенні окремого етносу або групи, її пріоритетної ролі. Вона зазвичай застосовується у африканських племен.

Я розумію відмова грати в Маріуполі як прояв внутрішнього трайболізму. Причому не з боку гравців або тренерів, і ні в якому разі не з боку фанатів клубів. Це позиція виключно керівництва, і це означає, що комусь невигідно, щоб в місті проходили матчі.

Я прихильник розгляду ситуації насамперед формально: дозвіл є, гарантії безпеки є, регламент УПЛ є. Це означає - треба їхати і грати. Разом з тим, неформально я розумію, що не так комфортно їхати в автобусі, а не летіти літаком. Для футболістів це - втома. Однак такі зараз у нас умови.

Навіть президент ФФУ готовий сісти в автобус і провести 8 або 10 годин на дорозі. Я хочу включити в липні телевізор і побачити трансляцію матчу УПЛ з Маріуполя, де на стадіоні будуть повні трибуни», - розповів Святослав Сирота.