Динамо Київ 17 Червня, 20:05 1935
ІФАБ пропонує революційні зміни правил футболу – матчі можуть тривати 60 хвилин та ще кілька ідей, які кардинально змінять гру | 19-27
​Міжнародна рада футбольних асоціацій (ІФАБ) підготувала чергову порцію радикальних змін у правилах.

Організація, яка займається створенням і вдосконаленням футбольних правил, пропонує грати матчі не 90 хвилин, а 60 (2 періоди по 30 хв). Це мало б покращити ефективність часу в поєдинках, адже після кожного свистка секундомір буде зупинено (як, наприклад, зараз у гандболі).

Інші цікаві пропозиції змін правил футболу такі:

• дозволити відновлювати гру зі штрафних ударів, пробиваючи по м'ячу, який котиться;
  • призначати пенальті, коли воротар ловиться пас від свого партнера;
  • зараховувати гол у ситуаціях, коли польовий гравець вибиває м'яч рукою з лінії воріт;
  • гравець, який забиває гол або вибиває м'яч з воріт за допомогою руки, отримуватиме червону картку;
  • голкіпер мав би відновлювати гру ударом від воріт, якщо перед тим парирував пенальті (аби гравці не вбігали у штрафний завчасно).

Як інформує The Times, революційні зміни – ідея колишнього рефері Девіда Еллерея, який зараз працює на посаді технічного директора ІФАБ. Він вважає, що ця «тиха революція» має змінити футбол на краще. Утым будь-які подібні нововведення повинні пройти затвердження на загальній раді ІФАБ.