ДЮФЛУ U-14. 3-й тур. ОК ім.І.Піддубного - «Динамо» - 1:2

Динамо Київ 19 Червня, 10:44 1712
ДЮФЛУ U-14. 3-й тур. ОК ім.І.Піддубного - «Динамо» - 1:2 | 19-27
У Стрию відбувся завершальний матч групового турніру серед 14-річних футболістів, в якому зустрічалися дві столичні команди - «Динамо» та ОК імені Івана Піддубного.

Нічия в поєдинку другого туру проти «Металурга» аж ніяк не влаштувала динамівців, які поставили перед собою максимальні завдання на фінальному етапі. Команда зібралася, в хорошому сенсі розлютилася і постаралася довести, що безгольовий матч став прикрим винятком. Глядачі на стадіоні «Сокіл» дещо здивувалися, побачивши обидві команди одягнені в ...динамівські футболки. Підопічні Віталія Косовського в традиційній білій формі, а «олімпійці», які раніше іменувалися РВУФК, у синій, завдяки партнерській угоді з ФК «Динамо», що забезпечує клуб екіпіровкою.

Партнерство партнерством, а на поле в цей день між киянами була справжня битва, по боротьбі, самовіддачі та рівнем ігрового мислення часом не вірилося, що вийшли 14-річні хлопці. Зі стартовим свистком арбітра динамівці всією командою пішли в атаку і перший момент біля воріт Лазарчука завершився їх взяттям. Нападаючий Кирило Попов звільнився від опіки метрах в семи від воріт і головою, замкнувши подачу від Волошина, переправив м'яч у сітку. Але вели в рахунку динамівці недовго. В одній з рідких контратак «олімпійців» невпевнено на виході зіграв кіпер Фастів, а «чергувавший» неподалік лівий захисник Верба швидко відправив м'яч у ворота.

«Дуже радий своєму першому м'яча у фіналі ДЮФЛУ, - поділився враженнями автор першого м'яча динамівців Кирило Попов. – Старався, дуже хотів забити, нарешті в третьому матчі це вийшло. Міг і раніше, були моменти. Спасибі тренеру та партнерам за підтримку. Мені навісив Волошин, в штрафному захисник пішов на ближню штангу, я відірвався від нього і пробив. Були й ще моменти, не тільки у мене. Напевно, позначалося хвилювання, нам потрібно було обов'язково перемагати для виходу з групи, не мали права помилятися».

Після обміну забитими м'ячами гра стала ще напруженішою і динамічнішою.Динамівці намагалися вичавлювати максимум з кожної атаки, доводили їх до ударів. Добре з лінії штрафного пробивав півзахисник Березанський - в метрі від штанги. А на 21-й хвилині, захопившись атаками, підопічні Косовського ледь не були покарані. Це Богдан здалеку технічно пробивав, м'яч летів у ворота, але Фастів витягнувшись в «струнку» зумів дістати кінчиками пальців і відправити того на побачення з поперечиною. Варто відзначити надійну і злагоджену гру ОК в захисті, у першому таймі команда грала практично без помилок.

Але варто було динамівцям ще додати, урізноманітнити і прискорити дії в атаці, як моменти біля воріт суперника стали виникати один за одним. Вже на третій хвилині другого тайму найкращий бомбардир динамівців Назар Волошин вивів команду вперед. Ще через сім хвилин Волошин здійснив чудовий сольний прохід, який увінчався ударом з 14-ти метрів у штангу.

«Гра вийшла дуже складною, але ми виклалися на полі і перемогли, - поділився враженнями атакуючий півзахисник Руслан Березанський. - Не все виходило в завершенні атак, до штрафної доходили, а далі не завжди вдавалося точно вдарити. Я завжди намагаюся пробивати з дальніх дистанцій, і в цій грі кілька разів були хороші моменти. Часто працюю над цим на тренуваннях. На турнірі ми провели три матчі, всі вони склалися непросто. З суперників найбільше сподобалася «Скала». Недарма цей клуб зайняв в групі друге місце. Останнім часом ми провели багато матчів, трохи втомилися. Але це не повинно нам завадити додати і успішно виступити в матчах, що залишилися».

Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу «Динамо» 2:1. Набравши 7 очок, наша команда з першого місця в групі вийшла до півфіналу. У паралельній зустрічі в групі «А» «Скала» перемогла «Металург» 1:0 і з 6 підсумковими очками фінішувала другою. У запорожців так і залишилося чотири очки, а у ОК ім.Піддубного нуль.

У півфіналі ДЮФЛУ U-14 «Динамо» зіграє з «Шахтарем», який зайняв у групі «Б» друге місце. Ця гра відбудеться 20 червня о 18:00 в Стрию на стадіоні «Сокіл». А двома годинами раніше а цьому ж стадіоні в другому півфіналі зіграють «Скала» та «УФК-Карпати».