У Львові пройде футбольний фестиваль пам’яті Андрія Баля

Динамо Київ 20 Червня, 15:32 1475
У Львові пройде футбольний фестиваль пам’яті Андрія Баля | 19-27
​У понеділок, 26 червня, у Львові за участю ветеранів ФК «Динамо» (Київ) пройде футбольний фестиваль пам’яті колишнього гравця та тренера нашої команди, заслуженого майстра спорту СРСР Андрія Баля.

Детальніше про його організацію розповів спортивний директор ФК «Динамо» (Київ) Олексій Михайличенко:

- Оскільки Андрій Михайлович народився в Роздолі, що на Львівщині, й там само починав грати у футбол, то ми вирішили залучити не просто ветеранів ФК «Динамо» (Київ), а створити команду друзів Андрія Баля. Зокрема, за нашу команду зіграють його партнери по львівським «Карпатам» Думанський та Саулевич, також вийде на поле його брат Орест Баль, а збоку «Динамо» дали згоду на участь у турнірі Безсонов, Кузнецов, Євтушенко, Заваров, Процюк, Бєланов, Горілий, Рац, Яремчук, Дем’яненко, Шовковський, Ващук, Максимов, Михайличенко тощо. Керувати командою будуть наші зіркові тренери – Біба, Веремеєв та Мунтян. Як бачите, до Львова вирушає велика делегація.

У рамках футбольного фестивалю, присвяченого пам’яті Андрія Михайловича, ми зробимо велике свято для багатьох дітей, щоб юне футбольне покоління виховувалося на прикладі таких футболістів, як Андрій Баль. Наша команда зіграє з дітьми із Роздола, рідного міста Андрія Михайловича, з дітьми з Рівного, які стали переможцями останнього дитячого турніру пам’яті Андрія Баля. Після цього ми проведемо матч зі збірною джазового фестивалю, що в ці дні проводитиметься у Львові, а завершальним акордом стане гра проти сотні маленьких футболістів з усієї України, серед яких будуть діти військових, які служать в зоні АТО, а також вихованці дитячих інтернатів.

Додамо, що всі заходи відбуватимуться на «Арена Львів», початок – о 13:00.