Домагой Віда: піти не можна залишитися

Динамо Київ 22 Червня, 16:53 1698
Домагой Віда: піти не можна залишитися | 19-27
Різні джерела по-різному бачать розвиток ситуації з можливим трансфером хорватського легіонера «Динамо».

Fotospor: Віда підпише з «Динамо» новий контракт

Сьогодні Fotospor продовжив масоване бомбардування інформаційного простору новинами про ситуацію навколо трансферу Домагоя Віди. Турки повідомляють, що переговорний процес з київським «Динамо» був остаточно згорнутий і тепер «Бешикташ» сконцентрувався на покупці бека «Барселони» Томаса Вермалена.

Повідомляють наші колеги і причину остаточної відмови «орлів» від футболіста збірної Хорватії. Нібито українські партнери та представники Віди дали зрозуміти, що гравець не збирається залишати Київ. Більш того, Fotospor наполягає, що Домагой ось-ось підпише з біло-синіми новий трирічний контракт. І навіть свою дитину оформив в англомовний київський дитячий садок!

Sportske Novosti: Домагой перейде в «Бешикташ». Якщо...

А ось в сьогоднішньому матеріалі хорватського Sportske Novosti Дамір Добрінич, навпаки, стверджує, що питання з переходом Віди в «Бешикташ» - справа практично вирішена. Правда, наш колега обмовляється, що в ситуацію в будь-який момент може втрутитися якийсь англійський ФК. За його даними - «Евертон».

Віда може піти і в січні?

Весь цей галас наштовхує на цілком резонний висновок. Можливо, інтерес з боку умовного «Евертона» до персони Віди є. Більш того, існує і конкретна сума відступних, яка значно перевищує запропоновані «Бешикташем» крихти. Знаючи, що контракт Віди, за даними transfermarkt.de, закінчується 31 грудня 2017 року, що б зробив розумний роботодавець і вдячний працівник? Правильно, підписали б нову угоду і через деякий час, нехай, навіть в січні, обстряпали б вигідну для всіх угоду.

І в Лізі чемпіонів Домагой «Динамо» допоміг би, і догравати в Туреччину не пішов би, і в милій його серцю Англії, можливо, ще попилив би. Та й клубу, який дав йому чимало, віддячив би не простим спасибі. Від «би» очі не болять?