​Андрій Мадзяновський: «Ми не бачимо гарантій безпеки для проведення матчів у Маріуполі»

Динамо Київ 27 Червня, 21:21 4774
​Андрій Мадзяновський: «Ми не бачимо гарантій безпеки для проведення матчів у Маріуполі»
Віце-президент київського «Динамо» з питань безпеки Андрій Мадзяновський в коментарі 1927.kiev.ua підбив підсумки наради з безпеки, яка сьогодні відбулася в Маріуполі, з приводу проведення матчів з місцевим клубом у цьому місті.

— На цій зустрічі був присутнім наш офіцер з безпеки. Всього були представники тільки з чотирьох клубів: «Динамо», «Зорі», «Карпат» та «Олександрії». Всі наші питання та зауваження, які ми висловлювали в офіційних прес-релізах, «підвисли у повітрі». Ми не бачимо гарантій безпеки для проведення матчів у Маріуполі. Це позиція «Динамо» - вона є офіційною.

Ми відгукнулися на пропозицію відвідати Маріуполь, так як у нас раніше були візити до цього міста і надалі будуть. Цей візит мав ознайомлювальний характер і позиція ФК «Динамо» Київ залишилася незмінною.

— Якщо більшість клубів погодяться грати в Маріуполі, «біло-сині» наполягатимуть на варіанті гри на нейтральному полі?

— Так. Це позиція клубу, озвучена його президентом, Ігорем Суркісом. Проводити матчі у Маріуполі чи ні вирішують клуби. Це їхній вибір. У нас є своя позиція і я наголошую, що жодне з питань, які ми піднімали, – не вирішене і навіть немає жодного шляху для його перспективного вирішення.

Розмовляв Микола Тимощук