Світовий футбол 28 Червня, 23:49 1799
Кубок Конфедерацій-2017. Браво! Збірна Чилі перемогла Португалію у серії пенальті | 19-27
Південноамериканська збірна здобула путівку в фінал турніру, не пропустивши в серії 11-метрових.

На стадіоні «Казань Арена» в першому півфіналі Кубка Конфедерацій зустрічалися чемпіон Європи та володар Кубка Америки. Напередодні матчу букмекери віддавали перевагу хлопцям Сантуша. До слова, вперше ці збірні зіграли 1928 року в Амстердамі, на Олімпійських іграх. Європейці завдяки дублю Пепе з Беленсеша перемогли – 4:2.

Щодо матчу в столиці Татарстану, то вже до восьмої хвилини суперники обмінялися гольовими моментами. Спочатку Варгас не переграв Патрісіу, а через хвилину Андре Сільва не використав чудовий пас від Роналду. Загалом перший тайм запам’ятався рівною боротьбою, тому закономірно, що він закінчився нічиєю. На початку другої половини зустрічі Відаль та Варгас ледве не вивели «Ла Роху» вперед. Оскільки команди більше дбали про захист власних воріт, аніж про атаку чужих, то гра перейшла в овертайм.

Посеред четвертого тайму Фонте скосив в штрафному Франсіско Сільву, але іранець Фагані вирішив пенальті не призначати. На 116 хвилині трапилася історична для рівня національних команд четверта заміна: замість Андре Гомеша на поле вийшов Желсон Мартінш. На останніх хвилинах матчу чилійці протягом кількох секунд влучили в стійку та поперечину!

У серії пенальті Куарежма, Моутінью та Нані не переграли чудового Браво з «позначки»! Чилі у фіналі! Відаль бере реванш у Роналду за поразку в Лізі чемпіонів!