Герой футбольного дня. Роман Дебелко

Футбол України 29 Червня, 10:47 861
Герой футбольного дня. Роман Дебелко | 19-27
Про перехід Романа Дебелка до «Карпат».

В сезоні, що минув, Роман Дебелко встановив особистий рекорд результативності на елітному рівні – три голи за сезон. Звісно, для нападника це дуже мало, проте у випадку з Романом все ще варто говорити про процес становлення. До кінця як нападник Дебелко ще не сформувався. Перехід до «Карпат», можливо, посприяє швидшому змужнінню форварда.

Зі «Сталлю» Дебелко пройшов Першу лігу та один сезон Прем'єр-Ліги. Основним не був, хоча після виходу в еліту розглядався тодішнім тренером кам'янців Володимиром Мазяром у якості бойової одиниці. Тим паче, що «Сталь» полюбляла грати в два нападники. Але потім настав період тренерської метушні, в якій Дебелко загубився. При голландцях Ван дер Меєру та Якобу Гаалу на поле виходив вкрай рідко, програючи конкуренцію легіонерам. Більше половини зіграних у чемпіонаті матчів провів після приходу до «Сталі» Леоніда Кучука. В цей період, до речі, Роман виходив і в основі. Бо раніше були лише появи на заміну.

Роман Дебелко (Сталь)

Дебелко забив мало як для нападника, хоча Леонід Кучук цінував Романа за інші якості. Наприклад, за вміння постійно опинятися у серці боротьби, постійно напружувати захисників рухом, підігрувати партнерам. Очевидно, ці якості допомогли Дебелкові звернути на себе увагу «Карпат». До того ж, саме львів'янам Роман забив один з трьох своїх м'ячів в сезоні, продемонструвавши, як кажуть, товар обличчям.

Важко прогнозувати перспективи Дебелка у «Карпатах». Хоча б тому, що незрозуміло, чого чекати від самих «Карпат» з іспанським тренером. Але Роман отримав шанс – і для нього в даній ситуації це найголовніше. Процес становлення потрібно продовжити вже у Львові.