Микита Кравченко. Візитна картка чемпіона

Динамо Київ 29 Червня, 15:59 1589
Микита Кравченко. Візитна картка чемпіона | 19-27
У минулому сезоні півзахисник «біло-синіх» Микита Кравченко став чемпіоном України у складі «Динамо» U-21, дебютував за основу киян, а також збірну України U-20, а перед стартом нинішнього нам вдалося поспілкуватися з молодим гравцем про футбол і життя за межами поля.
Аналіз. «Як відходжу від поразок? Аналізую дії на полі і намагаюся швидше забути матч. Графік чемпіонату досить насичений, тому немає часу сильно зациклюватися на помилках».
Відпустка. «Відпустку провів відмінно, вдома, у колі сім'ї та друзів. Відновився морально і фізично, повністю готовий до нових ігор».
Дебют. «Найяскравіший момент за минулий сезон - дебют за основну команду «Динамо». Хоч за той період багато чого сталося, ця подія найбільше запам'яталась мені».
Дозвілля. «Життя за межами поля таке: боулінг, кіно, квести, картинг тощо, з хлопцями по команді часто разом відпочиваємо. Ще поїсти смачно любимо всі (сміється)».


Збори. «Доволі інтенсивні збори у нас. Зараз поки важкувато, але потрохи втягуємося».
Їжа. «Особливих переваг в їжі немає. Якщо страва смачна, то вона смачна, по-іншому ніяк».
Критика. «Критика повинна бути присутньою у футболі, вона дійсно дає додаткові сили».
Майбутнє. «Дуже хотілося б стабільно грати на високому рівні і отримувати від цього задоволення, і тим самим радувати своїх вболівальників».


Меломан. «Слухаю все, будь-який виконавець і жанр можуть сподобатися».
Настрій. «Перед стартом сезону настрій відмінний, вже швидше хочеться, щоб почався чемпіонат».
Новини. «Зараз дуже багато джерел, де можна дізнаватися новини футболу. Я віддаю перевагу Інтернет-виданням».
Підтримка. «Підтримка дуже важлива для футболістів, як і для всіх людей. Найбільше мене підтримують мої батьки, за що їм дуже вдячний, і близькі друзі».
Роздягальня. «В основному настрій на матч, як і у всіх, йде вже в самій роздягальні, там ми вже гранично сконцентровані і думаємо виключно про гру».


Самокритика. «Не зовсім задоволений своєю грою в минулому сезоні, міг краще себе показати».
Спокій. «Риси, які виділив би в своєму характері, це спокій і здатність контролювати свої емоції, це все від голови йде».
Тренування. «Зараз тренуємося так: один день два тренування, другий - одне і так постійно, а на днях вже ігри будуть».
Цінності. «Головні люди в моєму житті - це, звичайно ж, мої батьки, вони дуже багато роблять для мене і я ціную це. Також це мої два друга, які по-своєму мені важливі».
«Шантарам». «Остання прочитана книга? «Шантарам» читав півроку назад, дуже сподобалася. Вона про людину, яка поїхала в іншу країну і пізнає людей, що живуть там, їх культуру, це дуже захоплює. Що стосується кіно, то люблю комедії».

Розмовляла Ельзара Джапарова