ФФУ та команда Діого Рінкона втілили соціальну ініціативу із впровадження здорового способу життя серед підлітків

Футбол України 30 Червня, 11:01 1156
ФФУ та команда Діого Рінкона втілили соціальну ініціативу із впровадження здорового способу життя серед підлітків | 19-27
Відомий у минулому бразильський футболіст, який з 2002 по 2009 рік захищав кольори київського «Динамо», а нині допомагає проблемним підліткам в усьому світі за допомогою футболу повернутися до нормального життя, разом зі своєю командою побували в Україні та завітали до домівки Федерації футболу України.

ФФУ разом з громадською організацією «Спорт проти наркотиків» продовжує втілювати у життя соціальні проекти із виховання молоді, що перебуває у виправно-трудових колоніях, через футбол. 26 червня, у Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками, збірна команда з академії футболу Бразилії на чолі з Діого Рінконом відвідали Ірпінський виправний центр №132 для проведення футбольного матчу «Футбол - шлях до успіху» із хлопцями, які відбувають покарання за скоєні злочини. Крім того, «футбольні чарівники» з Бразилії протягом чотирьох днів брали участь у майстер-класах, які щоденно збирали від 500 до 700 підлітків, а також за сприяння ФФУ зустрілися на футбольному полі із хлопцями з полку Президента України для підтримки воїнів АТО, які захищають цілісність України на східних кордонах нашої держави.

Перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко привітав почесних гостей з Бразилії від імені її очільника Андрія Павелка та подякував їм за участь у соціальній ініціативі національної асоціації: «Мені дуже приємно вітати друзів з Бразилії у Будинку футболу України. Хочу подякувати вам від тисяч хлопців та дівчат, які мали можливість подивитися на вашу гру, особисто взяти участь у майстер-класах та зіграти з вами у футбол. Ви продемонстрували, що футбол може бути тим добром, який вкаже шлях підліткам у нормальне життя. Завдяки футболу та вашому особистому прикладу наші підлітки побачили, що можна з честю і гідністю виходити з найважчої ситуації і досягати великих перемог».

Також функціонер ФФУ висловив вдячність громадській організації «Спорт проти наркотиків» за успішне здійснення низки спільних соціальних проектів, перш за все - по роботі з ув'язненими у виправно-трудових колоніях, в яких на перевихованні знаходяться чимало підлітків: «В Україні функціонують шість таких закладів, і, за можливості, разом з Благодійним фондом «Розвиток футболу України» ми будемо проводити там футбольні заходи та забезпечувати хлопців інвентарем, щоб вони могли займатися спортом. Для нас важливо, щоб підлітки отримували задоволення від здорового способу життя, а головне, щоб розуміли, що завдяки футболу у них є перспективи в майбутньому. Багато хто з них вболіває за збірну України, тож сподіваємося побачити їх у майбутньому на відкритих тренуваннях та матчах національної команди». У свою чергу, голова організації Юрій Верхман подякував національній асоціації за підтримку проектів, спрямовану на боротьбу з наркоманією серед підлітків та молоді.

Сам Діого Рінкон, який протягом шести з половиною років радував українських вболівальників своєю грою, визнав, що відчув велику радість від повернення до України – країни, де він завоював багато трофеїв та знайшов безліч друзів. «Я завжди мріяв повернутися до цієї країни, адже вона живе у моєму серці. Я продовжую грати у футбол та любити цю гру, але сьогодні у мене є ще одна місія. Через футбол я прагну донести до людей, що таке справжня любов до свого ближнього. Протягом останніх днів ми пережили чимало по-справжньому хвилюючих хвилин, особливо коли обіймали дітей з в’язниці та грали у футбол із військовослужбовцями. Цим миттєвостям немає ціни, вони залишаться з нами назавжди», - сказав під час зустрічі із керівництвом ФФУ знаменитий бразильський футболіст.

Представники команди з академії футболу Бразилії насамкінець отримали приємні подарунки від федерації – екіпірування із символікою ФФУ, зробивши на пам’ять декілька спільних світлин.

Фото Football Federation of Ukraine.

Фото Football Federation of Ukraine.

Фото Football Federation of Ukraine.