Секретні схеми збірної України. Руслан Маліновський

Збірна України 5 Липня, 15:38 1034
Секретні схеми збірної України. Руслан Маліновський | 19-27
За однією грою складно робити серйозні висновки, але від півзахисника бельгійського «Генка» очікували більшого...

У клубі він грає роль вільного художника - сам про це говорив в інтерв'ю. Ні, в обороні Руслан Маліновський зобов'язаний виконувати певні функції, а в атаці - будь ласка, твори - не хочу. Ось він і творить з великим бажанням. Втім, в бельгійському «Генку» наш півзахисник давно став своїм, а в збірну ще треба вписатися. Нова команда, нова схема...

Віддав форвардам один точний пас за 90 хвилин!

Інше питання, що в нинішній збірній творити, взагалі-то, не так вже й просто. Там атакуючі хавбеки діють строго в зонах своєї відповідальності та поки більше вчаться будувати атаки, ніж їх реалізовувати.

Ось і Маліновський в матчі з Фінляндією центральним захисникам віддав в півтора рази більше передач, ніж атакуючим півзахисникам і нападникам. Форвардам за 90 хвилин Руслан взагалі адресував один точний пас! Зрозуміло, що один поєдинок - не показник. Але поки картина така. Звикне до партнерів, отримає дозвіл на імпровізацію - точно буде корисний національній команді. Зрештою, брати відповідальність на себе наш бельгійський легіонер не боявся і в матчі з фінами, в якому завдав більше ударів по воротах, ніж, наприклад, Олександр Зінченко за чотири гри.

На виході

1 матч

90 хвилин

0 очок за системою «гол+пас»

1 гостра передача

2 обведення

3 удари по воротах