НБУ оскаржить рішення суду щодо «Динамо»

Динамо Київ 6 Липня, 15:48 820
НБУ оскаржить рішення суду щодо «Динамо» | 19-27
Національний банк України вважає неправосудним рішення апеляційного суду у справі щодо визнання ФК «Динамо» Київ пов'язаною з «ПриватБанком» особою.

Як повідомили «Футбол 24» у прес-службі НБУ, найближчим часом Нацбанк звернеться до Вищого адміністративного суду України з касацією на ухвалу Київського апеляційного адміністративного суду від 27 червня 2017 року.

«Наголошуємо, визначення ФК «Динамо» Київ пов’язаною з «ПриватБанком» особою проведено у повній відповідності з чинним законодавством. Національний банк занепокоєний тим, що акціонери клубу намагаються тиснути на судові органи з метою прийняття неправосудних рішень, використовуючи бренд і маніпулюючи почуттями та патріотизмом вболівальників», – заявили у Нацбанку у відповідь на запит «Футбол 24».

У НБУ підкреслили, що регулятор залишається відданим стратегії реформування банківського сектору та продовжить «боротьбу проти корупції у всіх її проявах для забезпечення фінансової стабільності зараз та у майбутньому».

Нагадаємо, що триває судовий процес за позовом «Динамо» до Національного банку України, Фонду гарантування вкладів фізичних осіб та «Приватбанку» щодо прийнятих під час націоналізації цього банку рішень.