Артем Мілевський: «Хочеться стати найкращим гравцем Білорусі, у мене є приклад Хацкевича та Белькевича»

Динамо Київ 6 Липня, 17:59 1380
Артем Мілевський: «Хочеться стати найкращим гравцем Білорусі, у мене є приклад Хацкевича та Белькевича» | 19-27
Новачок брестського «Динамо» поділився першими враженнями після підписання контракту.

- Перш за все, хочу подякувати керівництву «Динамо-Брест» за цей трансфер, за можливість зіграти на рідній землі. Керівництво клубу пояснило свою політику, як все тут працює. Дуже хороша ідея й амбітний проект.

Протягом усієї кар'єри мене не покидала думка, що одного разу я все-таки повернуся на Батьківщину та зіграю в чемпіонаті Білорусі. Я дуже радий і задоволений, що все так склалося. Велике спасибі моєму менеджеру Олександру Панкову, який в черговий раз показав свій професіоналізм. Дякую також Віталію Леденьову, який доклав руку до цього трансферу. Він мій хороший приятель, до того ж живе в Мінську.

- Ти говорив про рідну землю. Наскільки вона рідна?

- Коли я народився, мама і тато жили в Мінську, але у кожного з них є своя мала Батьківщина. У мами під Могильовом, біля Березино, а у тата Брестська область, біля села Телехани Івацевичського району. Там є дуже гарне місце для риболовлі. Вигонощі називається. Загалом, всі свої. Зараз, напевно, буде розриватися телефон. Батьки дуже задоволені і я задоволений, так як буду частіше їх бачити.

- Велика кар'єра за спиною, багато великих матчів. Залишився ще порох в порохівницях?

- Для мене головне, і так було у всіх клубах, щоб в мене вірили. Зараз для мене немає ніяких перешкод.

- За останній рік як часто до тебе доходили новини про «Динамо-Брест»?

- Я багато читав у різних спортивних зведеннях про те, що в Бресті будується цікавий проект, де крім футбольних є ще багато цікавих навколофутбольних моментів. Працівники клубу знаходяться в тренді та йдуть в крок з усіма соцмережами, кіберспортом і іншими передовими речами. Ясно, що я прийшов не в клуб вчорашнього дня. Ця сучасність дуже сильно привабила.

- Чи залишилися ще нереалізовані амбіції в футболі?

- Навіть не знаю. Хочеться стати найкращим гравцем Білорусі. У мене є приклад в особі хороших друзів Саші Хацкевича та Валентина Белькевича. Коли прийшов у «Динамо-Київ», мені було 20 років, а вони взяли мене під своє крило, розповідали про все, що відбувається в клубі. З Сашею, вже Олександром Миколайовичем, ми досі на зв'язку, - цитує Мілевського офіційний сайт «Динамо» (Брест).