Дмитро Хльобас: «Моє завдання - забивати, інакше в «Динамо» не можна»

Динамо Київ 7 Липня, 14:20 949
Дмитро Хльобас: «Моє завдання - забивати, інакше в «Динамо» не можна» | 19-27
Нападник, який повернувся з оренди у «Ворсклі» до «Динамо», розповів про свій дубль у ворота «Габали» та готовність киян до старту сезону.

- Дмитре, два забиті м'ячі за «Динамо», хоч і в контрольному матчі, для тебе дорого коштують?

- Безумовно. «Динамо» - це команда, в якій я завжди мріяв виступати. У такому клубі хочеться відповідати всім вимогам, які ставлять перед тобою наставники. Моє завдання забивати, тому я горю бажанням виконувати свої функції на високому рівні, інакше в такій команді не можна.

- У ворота «Габали» ти двічі забив після флангових атак. На цьому компоненті гри в «Динамо» зараз робиться особливий акцент?

- Не тільки на цьому. Я зараз не буду розповідати всіх секретів, але флангова гра завжди була коником динамівських атак. Є награні комбінації. Можна навіть забити спонтанно, але якщо подивитися повтор, стає зрозуміло, що тренування проходять не дарма (посміхається).

- Суперники рівня «Габали» для зборів цілком прийнятні?

- Так, це добротна команда, яка намагається нав'язати боротьбу на кожній ділянці поля. Але, на мій погляд, за рахунок більш високої командної й індивідуальної майстерності «Динамо» вдалося непогано контролювати м'яч. В обороні вся наша команда діяла злагоджено. Навіть незважаючи на пропущений нами м'яч.

- З нападниками команди тепер частіше працює Максим Шацьких. Користуєшся його підказками?

- Ми постійно спілкуємося на тему, як зробити нашу гру ефективніше, і це стосується не тільки футболістів атакуючої лінії.

- Головний тренер Олександр Хацкевич підбадьорює молодих хлопців, щоб ті відчули впевненість?

- Віра та підтримка наставника важлива для будь-якого футболіста.

- До старту сезону залишився, по суті, тиждень. Як ти думаєш, на скільки відсотків готове «Динамо» до офіційних матчів?

- Не буду називати цифри, але можу сказати точно, що команда близька до своєї оптимальної форми, - заявив Хльобас в інтерв'ю zbirna.com.