Олег Кузнецов: «Роботу ДЮФШ «Динамо» видно, і це викликає повагу»

Динамо Київ 7 Липня, 22:08 852
Олег Кузнецов: «Роботу ДЮФШ «Динамо» видно, і це викликає повагу» | 19-27
Екс-захисник київського «Динамо», а нині старший тренер юнацької збірної України U-16 (футболісти 2001 року народження) Олег Кузнєцов прокоментував досягнення академічних груп ДЮФШ «Динамо» ім. Валерія Лобановського в фінальних турнірах ДЮФЛ і роботу клубної школи.

- Безумовно, приємно, коли динамівці показують стовідсотковий результат, і виграють всі фінали ДЮФЛ, а юнацька та молодіжна команди стають чемпіонами України - такого не було вже дуже давно. Це говорить про те, що школа працює, результат очевидний, і це не може не радувати. Можу висловити лише свою повагу.

- З кожним роком все більше вікових груп клубу здобувають перемоги у фіналах, тобто, можна говорити про стабільний прогрес?

- Звісно, і він очевидний. Причому, я дивився матчі, і можу сказати, що ці перемоги досягалися досить впевнено. Зокрема, в Запоріжжі відвідував усі поєдинки хлопців 2001 року народження, який я треную. Також дивився трансляції інших вікових категорій з Ужгорода, Поляни та Сваляви. Цікавився не дуже детально, але, у всякому разі, про результати знаю. Не можна сказати, що динамівці були на цілу голову вище супротивників, але однозначно виглядали значно краще. Те ж саме стосується і результатів інших вікових груп. У правильному напрямку працює «Динамо».

- По хлопцям з вашої збірної отримали нову інформацію чи їжу для роздумів?

- За великим рахунком, кістяк у нас вже сформований, і в ньому дуже багато динамівців. Намагаємося на кожен збір запрошувати одного-двох нових футболістів. У середині серпня ми будемо брати участь в Кубку ім. Баннікова, і тих хлопців, які непогано виглядали в Запоріжжі, обов'язково викличемо. Також сподобався хлопець з «Металурга».

- Зараз йде протистояння не лише «Динамо» і «Шахтаря», а й інші команди підтягуються?

- Так, і в минулому році у «Динамо» були напружені ігри з львівським УФК, і в цьому вони виглядали непогано. Намагаємося викликати в збірну всіх, хто проявляє себе. Якщо раніше у нас в команді було 10 динамівців, п'ятеро «гірників», то на інший збір вже викликали п'ять чи шість чоловік зі Львова. Тепер запросимо хлопців із Запоріжжя, з «Карпат», «Дніпра». Словом, хочемо охопити якомога більше футболістів. Звичайно, тренерам приємно, коли запрошують їхніх вихованців, намагаємося заохотити і наставників також. Вони повинні знати, що, якщо з'явиться якийсь перспективний футболіст, ми його помітимо і подивимося.