«Динамо» представляє кіберспортивний шоу-матч HyperX Dynamo battle

Динамо Київ 8 Липня, 17:25 641
«Динамо» представляє кіберспортивний шоу-матч HyperX Dynamo battle | 19-27
12 липня, футболісти «Динамо» Максим Коваль і Микита Корзун в прямому ефірі битимуться на віртуальному полі футбольного симулятора FIFA 17 зі своїми одноклубниками - кіберфутболістамі Русланом «Ruha» Сорокою та Віталієм «Labotryas» Мухою.

Шоу-матч розпочнеться о 17:00, і пройде на стадіоні «Динамо» ім. В. В. Лобановського, а його пряму трансляцію, яку проведе Дмитро Поворознюк разом з командою FootballHub можна буде побачити на:

Якщо ж ви хочете стати безпосереднім свідком цієї унікальної події і навіть вийти на віртуальне поле проти учасників шоу-матчу - це також можливо:

Зареєструйтесь до 10 липня заповнивши форму за посиланням і отримаєте шанс виграти одну з 40 запрошень на шоу-матч від нашого генерального партнера - провідного виробника професійних геймерських пристроїв - компанії HyperX!

Користуючись нагодою ми хотіли б подякувати постійному технічному партнеру кіберкоманди «Динамо» Київ компанії Samsung Electronics Ukraine обладнання якої забезпечить проведення шоу-матчу в відповідності з найвищими міжнародними вимогами до професійних кіберспортивних подій.