«Динамо» — «Спарта»: 4:1. Хацкевич завершив експерименти

Динамо Київ 9 Липня, 21:26 3157
«Динамо» — «Спарта»: 4:1. Хацкевич завершив експерименти  | 19-27
В останньому спарингу на зборі в Австрії столичний клуб виграв у чеської «Спарти».

Стартовий склад, який головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич виставив на контрольний матч проти чеської «Спарти», можливо, і стане відправною точкою для «біло-синіх» сезону, що менш ніж через тиждень розпочинається (а стартує він, як відомо, поєдинком за Суперкубок України проти «Шахтаря»).

Початок гри з чехами для киян видався — краще не придумаєш. Вже на 5і-й хвилині після розіграшу кутового Ярмоленко першим опинився на підборі і холоднокровно метрів з 25-ти послав м'яч у кут воріт. Втім, вже через сім хвилин «Спарта» відновила паритет. У подальшому підопічні Олександра Хацкевича більше контролювали м'яч, проте небезпечних моментів було небагато. Можна згадати хіба що удар Морозюка зі штрафного на 29-й хвилині, коли м'яч потрапив у поперечину. Втім, вже через чотири хвилини Морозюк став асистентом у другому взятті воріт, ювелірно віддавши пас на Циганкова, точно пробив головою.

Другий тайм, по суті, розпочався для «Динамо» чудово. На 51-ій хвилині Ярмоленко по-гросмейстерськи розпорядився м'ячем, віддавши пас Гармашу, який, ніби з катапульти, відправив м'яч у дев'ятку. 3:1.

«Спарта» намагалася бодай скоротити відставання в рахунку, але динамівці при обороні своїх воріт діяли злагоджено. Більш того, на 70-й хвилині відзначився ще й Мбокані — і знову після вивіреної передачі Ярмоленка. Підсумок — 4:1.

Динамо: Рудько, Морозюк, Хачеріді, Віда, Антунеш, Сидорчук, Гармаш (Мораєс, 77), Ярмоленко (Михайличенко, 83), Циганков (Гонсалес, 62), Буяльський (Корзун, 69), Мбокані.