Динамо Київ 15 Липня, 23:40 823
Олександр Головко: «Динамо» точно напрацювало на один гол, до Антунеша великі питання» | 19-27
Екс-гравець «Динамо» Олександр Головко в ефірі каналу «Футбол 1» прокоментував перемогу «Шахтаря» над «Динамо» (2:0) в матчі за Суперкубок України.
- Це спорт, а тут буває всяке. Перемоги прийдуть, потрібно вірити в команду. Дві перші 10-хвилинки таймів були за «Шахтарем». Але «Динамо» на один гол точно напрацювало. Рівень футболу? Ребров грав в інший футбол. Він інший і за змістом, і за результатом.

Буде дуже складний іспит для «Динамо». У тренерського штабу і досвідчених гравців. Не можу сказати, що «Динамо» не хотіло. Просто не було згуртованої команди.

Питання, чому у «Динамо» з перших хвилин не було командної швидкості. У першому і другому голах у мене великі питання до Антунеша. Рівень його уваги сьогодні був менше, ніж повинен бути в таких матчах.