​Святослав Сирота: «Голкіпери завжди були мужніми людьми і Рудько теж повів себе мужньо»

Динамо Київ 16 Липня, 12:37 2606
​Святослав Сирота: «Голкіпери завжди були мужніми людьми і Рудько теж повів себе мужньо» | 19-27
Колишній голкіпер київського «Динамо» прокоментував для 1927.kiev.ua матч «Шахтар» - «Динамо» за Суперкубок України (2:0) та підтримав Артура Рудька.

«Макаренко не допустив би таких помилок»

Після другого-третього туру можна буде давати попередні оцінки гри команди. Надто мало Олександр Хацкевич працював з колективом. А ця гра нікому з фанів киян не сподобалась. Перш за все через рахунок. Всі небезпечні моменти і голи – дії легіонерів, бразильців. Селекція «Шахтаря» працює бездоганно в цьому плані. А в нас два голи – і всі через Антунеша. Як можна було так проспати, так тримати гравця? Не думаю, що Макаренко допустив би такі помилки. Та й Антунеш раніше такого не допустив би. Не знаю, це розхлябаність чи щось інше, але так грати в клубі такого рівня, як «Динамо» Київ, не можна.

Повернення Мбокані? Він гравець високого класу. Дьємерсі нав’язував боротьбу, боровся за м’яч, але в нього поки що немає взаєморозуміння з партнерами.

«Рудько тримався дуже гідно»

Голкіпери завжди були мужніми людьми і Рудько теж повів себе мужньо. Звісно, йому неприємно, коли в нього кидають петарди, файєри. Швидше за все, фани виражали таким чином своє відношення до рахунку на табло і, можливо, до самої гри, до чергової поразки від «Шахтаря». А Рудько тримався дуже гідно. Звісно, це недопустимі речі і це неправильно, але ультрас є завжди є емоційними. Якби «Динамо» не програвало, то вони собі попалили файєри і ніхто їх не кидав би на поле. Вони хотіли виразити своє відношення, свої емоції. Потрібно знайти варіанти їх вираження іншими способами. Як це зробити – я не готовий сказати. Такі речі не прикрашують футбольне дійство.

«Кидайте помідори чи яйця, але не петарди»

Я підтримую ультрас в їхній позиції по відмові від перевірки паспортів при вході на стадіон, по відмові від іменних квитків. Перш за все, потрібно посилити міри безпеки при вході на стадіон. Служба безпеки має краще працювати. Не перевірити паспорта це одне, але як на стадіон пронесли піротехніку? Яким чином був проведений огляд? Можливо, на самому секторі фанів потрібно ще раз перепровірити.

Такі матчі більше приближені до шоу, до спектаклю. Не даремно говорять: «Футбольний спектакль». Тому кидайте помідори чи яйця, але не петарди. Або квіти, якщо гра сподобалася.

Розмовляв Микола Тимощук