«Вийшли і показали, хто чемпіон». Динамівці - про старт молодіжного чемпіонату

Динамо Київ 16 Липня, 20:41 1981
«Вийшли і показали, хто чемпіон». Динамівці - про старт молодіжного чемпіонату | 19-27
Гравці «Динамо» U-21 розповіли про матч проти «Чорноморця» (3:2) та початок сезону 2017/2018.
Сергій Булеца:

«Була дуже складна гра, добре, що домоглися позитивного результату. Можна сказати, що старт сезону вдався, але були помилки, які ми повинні виправляти.

Що сталося з командою, коли на поле вийшла молодь замість старших гравців? Молоді футболісти дуже заряджені, хочуть довести, що молодь хоче грати і тому показують свою гру.

За рахунок чого вирвали перемогу? В першу чергу, за рахунок бажання.

Що сказав тренер у перерві? Я не був в роздягальні, але думаю, що він сказав, щоб всі зібралися і проявили характер».

Микола Шапаренко:

«Старт сезону, думаю, вдався. Ми обіграли важкого суперника, здобули вольову перемогу.

Приємно грати з Рибалкою, Бурдою, Кравцем та Томашем. Вони підказували, як діяти в тій чи іншій ситуації. Труднощів з взаємодією на полі не виникло. Якщо вони зіграли б до кінця матчу, ми все-одно виграли б, адже ми - «Динамо».

За рахунок чого вдалося дотиснути суперника? Ми така команда, що повинні обігрувати будь-якого суперника, тим більше грали вдома при вболівальниках і керівництві. Це дає мотивацію.

Після першого тайму Юрій Мороз вказав на помилки і показав все на макеті. Команда все зрозуміла, вийшли і показали, хто чемпіон!»

Владислав Дубінчак:

«Я вважаю, що матч вийшов непоганим, ми контролювали гру, але пропустили двічі в простих ситуаціях. Але все ж проявили характер і зуміли відігратися.

Чи вдався старт сезону? Навіть не знаю що і сказати. З однієї сторони приємні емоції, адже зумілі відігратися після двох пропущених м'ячів, але з іншого боку такій команді, як «Динамо» неприйнятно пропускати двічі.

Що сталося з командою, коли на поле вийшла молодь замість старших гравців? Ми просто добре відчуваємо один одного, може це і вплинуло на результат матчу. А загалом, мені подобається взаємодіяти разом зі старшими партнерами.

За рахунок чого вирвали перемогу? За рахунок того, що всі хлопці готові битися до останніх хвилин.

Тренер знає, які слова потрібно підібрати до кожного з нас».

Роман Вантух:

«Ми непогано контролювали гру, намагались весь час атакувати, чинити тиск на суперника, але пропустили два не зовсім зрозумілих м'яча. Добре, що вирвали перемогу, проявили характер, ось такі перемоги особливо приємні. Вважаю, що старт сезону вдався.

Заміни підсилили гру, вийшли свіжі футболісти, які добавили швидкості і гостроти в атаці.

Що сказав тренер у перерві? Він попросив додати швидкості і агресії».