Динамо Київ 17 Липня, 18:37 1131
Максим Казаков: «Перемогли за рахунок характеру, сильного бажання перемогти і захистити титул!» | 19-27
Капітан молодіжної команди «Динамо» розповів про стартовий поєдинок проти «Чорноморця».
«З «Чорноморцем» вийшла важка гра, суперник грав від оборони. В першому таймі не все виходило, як того хотіли ми, у другому таймі вже стало краще.

Думаю, що старт сезону вдався, адже ми перемогли.

Що сталося з командою, коли на поле вийшла молодь замість старших гравців? Не знаю навіть, можливо, додалося трохи інтенсивності.

За рахунок чого перемогли? За рахунок характеру, сильного бажання перемогти і захистити титул!

Що сказав тренер у перерві? Не знаю, в роздягальні не був присутній, але думаю, вказав на те, що не виходило і сказав як грати проти такої оборони».