​В російському селі побудували стадіон із соломи за 41 тисячу рублів і назвали «Зеніт-Ареною»
Світовий футбол 1550 18 Липня, 18:05

Виявляється, в Росії в липні відкрився новий шикарний стадіон: він повністю зроблений з соломи. І поле, і стіни, і навіть трибуни – блідо-жовті, ніде немає ні цементу, ні каменю.

Над входом висить металева табличка небесно-блакитного кольору: «Зеніт-Арена», СФГ «Пономарьово».

Як з'ясувалося, сільська арена знаходиться у селянсько-фермерському господарстві «Пономарьово» в селі Червоне, це в 40 кілометрах від Ставрополя. Директор господарства, фермер-баштанник Пономарьов розповів Роман Sports.ru, звідки взявся такий стадіон.

– Так, у нас «Зеніт-Арена» від КФК «Пономарьово». Ми побудували стадіон у вигляді арени, зробили глядацькі сидіння по колу – все з соломи. Назва – просто як стьоб, просто так написали «Зеніт-Арена», щоб посміятися. Так ми додатково змогли привернути увагу до свого продукту.

– Чим ви займаєтеся?

– Ми вирощуємо екологічно чисті продукти, в першу чергу кавуни і дині. У нас близько 25 сортів кавунів – є і квадртані, і трикутні, і без кісточок, і чорні, і білі. Є огірки, томати, гарбуз. Продаємо солому, сіно.

– Скільки і як ви взагалі будували стадіон?

– Побудували тиждень тому, все зайняло 5 днів. Витратили 41 тисячу рублів і 4500 тюків соломи. Наші хлопці самі ініціювали це, сказали: давайте зробимо стадіон, будемо всі разом грати. Ніяких проектів не робили – просто акуратно поскладали тюки. Я як фермер просто дав дозвіл на використання тюків соломи.– А як вийшло зробити трибуни?

– Так це просто правильне викладання пресованої соломи. І все.

СФГ «Пономарьово» не в перший раз робить з соломою щось нестандартне. Раніше вже були єгипетські піраміди і різні скульптури, в тому числі у формі тварин. Самому Пономарьову 34 роки, землю під баштанне господарство йому передав батько. Нижче – вид на «Пономарево» з квадрокоптера.– Навіщо вам це знадобилося?

– Так ми самі футболісти, такі місцеві самоучки. У нас є своя красносільська команда, адже ми з Червоного села. Команда грає в різних районних турнірах, а стадіон потрібен, щоб залучати молодь до спорту, щоб вона не звертала уваги на погані звички і не пристрастилася до них. Назва – це просто стьоб над «Зеніт-Ареною».

– Ви її якось особливо обговорюєте, злитеся?

– Та ні. Просто дивимося на будівництво на Крестовському острові. Спочатку заявили 6 мільярдів, потім 48 мільярдів, потім з'ясовується, що вона досі не добудована. Всерйоз ми це не обговорюємо, це більше просто сміх над ситуацією і залучення молоді.

– І як люди приходять?

– Так, у нас постійно люди. Грають. В суботу у нас буде ціле відкриття «Зеніт-Арени», турнір. А на наступному тижні буде смішний чи ні, але Кубок світу солом'яному футболу. Ми посиділи в інтернеті, дивилися, хто може вирішити, затверджувати Кубок світу чи ні – я так зрозумів, що такі смішні види спорту хто хоче, той і стверджує, тому що ФІФА займається тільки офіційними змаганнями. Хоча чого смішні – у нас будуть і судді, і команди, і кубки. Так що запрошуємо всіх до нас пограти у футбол на соломі!

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100