Матюччя Віди, пресинг Антонова і обережний Хацевич. Топ-5 реплік під час матчу «Динамо» – «Чорноморець»

Динамо Київ 18 Липня, 21:33 2433
Матюччя Віди, пресинг Антонова і обережний Хацевич. Топ-5 реплік під час матчу «Динамо» – «Чорноморець» | 19-27
Смачні висловлювання учасників матчу.

У матчі першого туру УПЛ Динамо – Чорноморець стараннями каральних органів ФФУ, які покарали київський клуб за старі гріхи вболівальників грою без глядачів, нечисленні присутні на столичному стадіоні імені Валерія Лобановського мали унікальну нагоду чути, про що перемовляються футболісти і кричать тренери в ході зустрічі.

Треба сказати, що спека впродовж більшої частини першого тайму вплинула не лише на рухливість гравців, а й на їхню балакучість. У пешій третині зустрічі говорили, керуючи діями команд, здебільшого воротарі – киянин Максим Коваль і одесит Дмитро Безрук. Завелися футболісти лише ближче до завершення першої половини.

«Товариш судья, й… твою мать!» - недоступний для українських ЗМІ Віда продемонстрував, що знає російську. Знає так добре, що втихомирювати хорвата вигуком «Вида, тихо!» довелося Ковалю.

«Но ты же подсказывал, что был пенальти» - Олексій Антонов, супроводжуючи по бровці поля бокового суддю, який не настояв на своєму після падіння Євгена Зубейка.

«Я в мяч сыграл» - Хачеріді після того, як ледь не відірвав разом з м’ячем ніг Миколі Мусолітіну.

«Помнишь, там ты даже желтую не дал?» - помічник Олександра Бабича Олександр Грановський пригадав судді момент з Хачеріді в ситуації, коли той виганяв Олександра Каплієнка.

«Коля, через дом, Коля! Что некому отдавать?» - Олександр Хацкевич Морозюку за дві хвилини до хзавершення зустрічі.

Уже в компенсований час наставник господарів намагався вгомонити іншого підопічного. «Дерлис, не на-до» - зреагував на ривок парагвайця білоруський тренер. Говорив він з акцентом людини, яка знає російську погано. Мабуть, щоб Дерлісові було зрозуміліше.

Динамо виграло в Чорноморця 2:1.