Мирослав Ступар: «Ковалець не пірнав, але й одинадцятиметрового не було. А Кадар вдарив Зубейка по нозі»
Динамо Київ 831 19 Липня, 09:03

Суддівський аналіз матчу «Динамо» - «Чорноморець» від Мирослава Ступара.

Матчі лідерів українського футболу в першому турі нового чемпіонату виявилися різними з точки зору суддівства. Якщо у Ярослава Козика в Полтаві не виникло проблем, то Юрій Грисьо проблеми собі створив самотужки. Створив нелогічними рішеннями, які полегшили життя фаворитові матчу. Слово експерту, екс-арбітру ФІФА Мирославу Ступару.

36-а хвилина. Томаш Кадар збив з ніг Євгена Зубейка в штрафному майданчику «Динамо».

- Ось тут момент, який тягнув на призначення одинадцятиметрового. В куті штрафного майданчика Кадар, - зумисно чи не зумисно, - банально вдарив Зубейка по нозі. Банальний фол, яких багато в центрі поля і які не викликають дискусій. Але Грисьо не прийняв рішення щодо одинадцятиметрового. Те, що загрози воротам «Динамо» не було, значення не має. Адже у штрафному майданчику відбувся удар по нозі. Можливо, був би смішний і банальний одинадцятиметровий, але від цього нікуди не дітися.

83-я хвилина. Жовта карточка Ковальцю за симуляцію.

- Ковалець не пірнав, він хотів проскочити між Сидорчуком і Хачеріді. Сидорчук підставляв опонентові ногу, Ковалець на неї наступив, а в цей момент Хачеріді в межах правил, силовою боротьбою відштовхнув Кирила. Ковалець дуже легко загубив координацію і в природньому темпі впав на газон. Одинадцятиметрового удару немає але немає і жовтої карточки за симуляцію. Потрібно було просто продовжити гру.

Падіння Ковальця було природнім. Помилка в тому, що Грисьо виніс жовту карточку за симуляцію.

73-я хвилина. Червона карточка Олександрові Каплієнку.

- Вилучення – справедливе. Спочатку була жовта карточка, зароблена разом з Відою в ході обопільної штовханини. А потім Каплієнко агресивно атакував Мбокані і заробив друге попередження. Запитань немає до цього вилучення.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100