Світовий футбол 19 Липня, 23:00 925
ЛЧ. Другий кваліфікаційний раунд: «Копенгаген» та «Шериф» не без проблем проходять далі | 19-27
У вирішальних матчах другого кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів визначалися команди, які потрапляють у наступний етап.

Ліга чемпіонів, другий кваліфікаційний раунд. Матч-відповіді

Після поразки 1:3 на власному полі, словаки неочікувано були близькими до камбеку. Щоб перевести гру в овертайм «Жиліні» забракло одного гола, який, незважаючи на чималі зусилля, забити більш ніж за півгодини часу не вдалося.

Копенгаген – Жиліна – 1:2 (перший матч – 3:1)

Голи: Вербич, 48 (пен) – Отубанджо, 19, Каша, 58,

Кукес – Шериф – 2:1 (перший матч – 0:1)

Драматично вилітає чемпіон Албанії. «Кукесу» необхідно було відігруватися після поразки 0:1 в першому матчі. У першому таймі албанці вели у рахунку 1:0. Але швидкий гол «Шерифа» в другому таймі знову повернув молдаванам перевагу – тепер вже за рахунок результативного удару на чужому полі.

Ключовим моментом став нереалізований албанцями пенальті на 81-й хвилині. На той час «Кукес» вже грав у більшості і навряд чи дав би суперникові шанс знову вийти вперед. Таким чином «Кукес» припиняє боротьбу.

Голи: Еміні, 35, Пеїч, 45+1 – Баяла, 56

На 81 хвилині Пеїч не реалізував пенальті.

Вилучення: де Ноєр, 77 (Шериф)