Герой футбольного дня. Олександр Гладкий

Футбол України 20 Липня, 09:53 1657
Герой футбольного дня. Олександр Гладкий | 19-27
Про можливий перехід Олександра Гладкого до турецького «Сівасспора».

Туреччина – якраз те, що потрібно для «збитих льотчиків» на кшталт Олександра Гладкого. Що вже говорити, якщо по той бік Чорного моря заграв навіть Євген Селезньов.

Це при тому, що перед переходом до «Карабюкспора» Селезньова футбольна доля добряче попсувала. Були проблеми у «Кубані», потім – у «Шахтарі», тож Туреччина розглядалася Селезньовим як плацдарм, як можливість знову повернутися до великого футболу. За великими рахунком, Євген своїм шансом скористався.

Гладкий же останніх півроку не просиджував. Так, у «Динамо» були проблеми, але після переходу до складу «Карпат» нападник розцвів новими барвами – забивав, асистував, проявляв харизму і лідерські якості. Саме львівський клуб називали головним претендентом на Гладкого у це міжсезоння. Подейкували, що заради переходу до «Карпат», де Олександрові було дуже комфортно, Гладкий навіть відмовився від мільйонного контракту, запропонованого турками.

Александр Гладкий

Але нинішні «Карпати» – місце нестабільне. Не зовсім зрозуміла політика, якої дотримується керівництво, іноземні тренери, низка новачків-іноземців… Зрозуміти Гладкого, який все ж зупинив свій вибір на Туреччині (принаймні, такі звістки є з різних джерел), можна.

«Сівасспор» – доволі відома турецька команда, хоча зараз вона переживає не найліпші часи. Минулий сезон «Сівасспор» провів у нижчому турецькому дивізіоні, але виграв його і здобув право знову називатися представником еліти. У складі «Сівасспора» є кілька іменитих гравців – Джон Бой (екс-гравець «Ренна» і діючий футболіст збірної Гани), Елдерсон (перейшов до «Сівасспора» з «Монако»), Аруна Коне (екс-футболіст «Севільї», «Евертона» і збірної Кот'д-Івуару).

Олександр Гладкий готовий підсилити цю компанію…