Юрій Вернидуб: «Ми виховали Маліновського, а «Шахтар» його продав «Генку». Для нас вигода є?»
Динамо Київ 1450 20 Липня, 11:12

Наставник луганського клубу розповів, що тепер орендовані гравці для нього не будуть в пріоритеті.

- Будете брати когось в оренду?

- Якщо і будемо, то максимум 1-2 людини з клубу.

- Чому? Це принципове рішення?

- Так, це наше рішення - і моє, і керівництва. А який сенс брати? Ні в якій мірі не ображаючи «Шахтар», скажу, де б були такі футболісти, як Микита Шевченко, Малишев, Маліновський, Будківський, Караваєв, Петряк? Вони тут, саме в «Зорі», стали тими, ким є, ніхто мене в іншому не переконає.

Так, у них була хороша школа первісна в академії «Шахтаря». Але на них же жоден з тренерів першої команди навіть не дивився! Того ж Малишева ми взяли з «Шахтаря-3».

А Маліновського запросили, коли він жодної гри ще не зіграв в Прем'єр-лізі. У нас він став грати і розкрився. Виходить, що ми доклали руку до зростання його майстерності: наш мікроклімат, наша гра вплинули.

А який нам сенс це робити далі? Що нам дає? Ми, виходить, виховали Маліновського, а «Шахтар» його продав «Генку» за 3 мільйони євро. Для нас вигода є?

- Договір треба складати так, щоб був прописаний відсоток від продажу.

- А хто підпише такий договір? Ви що, не знаєте наші провідні клуби, «Динамо» і «Шахтар»? Вони, чи що, підпишуть? Мені сподобалися слова мого колеги Олександра Іщенка, який сказав: «Ну, нехай сидять ці 40-50 осіб на лавці. А що далі? Посидять півроку або рік - і ніхто про них не згадає».

- Чи є у вас образа через заборону на участь орендованих гравців в матчах Зорі проти клубів, у яких ці футболісти на контракті?

- Ну звичайно! Одна справа, якщо ти береш гравця рівня Тайсона чи Ярмоленка, Марлоса - то які питання? Зрозуміло, що це зірки. Звичайно, і я би забороняв грати проти клубу, з яким контракт. Але коли забороняють грати футболістам, яких деякі тренери навіть не знають в обличчя - це нерозумно і несерйозно.

І при цьому, як заявив містер Фонсека: «Поки я буду в клубі, орендовані проти «Шахтаря» грати не будуть». Я не зрозумію логіку. «Але якщо хочете - візьміть, бо їх нікуди дівати!» - ось це сильна логіка.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100