Із файлу ЧС-2018. Один Ярмоленко погоди не зробить...

Динамо Київ 20 Липня, 14:58 987
Із файлу ЧС-2018. Один Ярмоленко погоди не зробить... | 19-27
За кількістю гострих передач Андрій Ярмоленко входить в десятку найкращих гравців європейської кваліфікації.

В процесі побудови нової гри збірної України вистачає шорсткостей. Ми з гордістю говоримо про те, що стали краще контролювати м'яч, але забуваємо один важливий нюанс. За часом володіння м'ячем на своїй половині поля синьо-жовті посідають друге місце серед усіх учасників європейської кваліфікації (на першому - Голландія), а за часом володіння м'ячем на чужій половині - 22-е. Чи треба дивуватися, що нашій команді часто не вистачає гостроти в атаці?

У трійці кращих - жодного центрального півзахисника

За кількістю гострих пасів українці поки поступаються не тільки визнаним грандам європейського футболу, але і таким командам, як Швеція, Шотландія, Ізраїль і навіть Кіпр. При цьому третина всіх загострюючих рішень - в активі Андрія Ярмоленка, який лідирує за цим показником в нашій групі та займає 10-е місце в загальному заліку відбіркового турніру в Європі. Детально аналізуючи гострі передачі у виконанні футболістів збірної України, нескладно помітити, що в трійці найкращих гравців у даному рейтингу немає жодного центрального півзахисника. Жодного!

За точністю прострілів ми на восьмому місці

При веденні позиційних атак особлива увага завжди приділяється фланговим передачам, хоча в новій структурі гри збірної України кількість прострілів, можливо, не має великого значення. У цьому рейтингу наша команда займає 22-е місце. Якщо гострих передач у українців в середньому трохи менше 17-ти за гру, то флангових і того менше - 13. З іншого боку, вряди-годи ми можемо говорити про якість таких дій. Точність прострілів у нас становить 31%, а це - восьмий показник в європейській кваліфікації. Втім, фланги принесли нам менше забитих м'ячів, ніж атаки через центр. Але така, мабуть, тренерська задумка...