Сергій Кривцов: «В плані тактики в матчі проти «Динамо» навряд чи щось зміниться»
Динамо Київ 686 20 Липня, 16:54

Захисник «гірників» поділився очікуваннями від матчу з «Динамо» найближчої суботи.

– Сергію, якою мірою майбутня зустріч відрізнятиметься від тієї, що була минулої суботи?
– Суперкубок складається з одного поєдинку, і трофей розігрується протягом 90 хвилин. А чемпіонат – триваліший турнір. Утім три очки в протистоянні з головним конкурентом є дуже важливими, і ми зробимо все, щоб домогтися успіху.

– Що можна сказати про «Динамо» за підсумками першого матчу?
– Кияни перейшли на іншу схему – 4–4–2. Ми до цього були готові. Гадаю, в суботу в плані тактики навряд чи щось зміниться.

– Говорять, що динамівці за Олександра Хацкевича почали діяти простіше: більше вертикальних передач, упоперек поля. Ви це відчули?
– Ми відштовхуємось від наших дій. «Шахтарю» важливо дотримуватися своєї тактики: більше контролювати м’яч, створювати моменти біля воріт суперника та відводити гру подалі від власних.

– Зараз у центрі оборони ви виходите разом з Ярославом Ракицьким. Це основна пара захисників або відчуваєте конкуренцію з боку молодого Давида Хочолави? Можливо, є інші варіанти…
– Це початок сезону, й наразі тренерський штаб вирішив ставити саме таку пару центральних захисників. Наставникам видніше. Що ж до майбутньої гри, то склад ще не є відомим. Гадаю, тренери протягом цього тижневого циклу зрозуміють, хто як працює, і вже певно визначаться з основою.

– Хто неприємніший як опонент: Мбокані чи Бєсєдін?
– Два фактурні нападники приблизно одного типу, з якими нелегко боротися за верхові м’ячі. У принципі, виокремити когось одного серед них важко, - цитує Кривцова прес-служба «Шахтаря».

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100