Анонс другого туру УПЛ
Футбол України 398 21 Липня, 10:05

Під знаком «класичного».

ВЕРЕС — ОЛЕКСАНДРІЯ

У стартовому турі підопічні Вірта довели, що, попри авральні темпи підготовки до сезону, ні для кого не будуть «хлопчиками для биття». Натомість команда Шарана вразила з негативного боку — такого старту чемпіонату від неї ніхто не чекав. Тепер у обох клубів свої стимули: «Верес» має і перед домашньою публікою показати серйозність намірів, а Олександрія чекає від своїх реабілітації.

Відсторонення: немає — немає.

ЧОРНОМОРЕЦЬ — СТАЛЬ

Ставши головною сенсацією дебютного ігрового дня, команда Мелікяна, поза сумнівом, отримала такий заряд хорошого настрою й упевненості в своїх силах, що його має надовго вистачити. Тут, хоч як парадоксально, виникає інша трудність — настільки молодий колектив успіх може підкосити, змусити позадирати носи. Навчений у всіх планах «Чорноморець» може будь-кого опустити на землю.

Відсторонення: Каплієнко — немає.

ШАХТАРДИНАМО

У принципі, на цьому місці можна сміливо ставити три крапки й не вживати слів, адже вони зайві… Погодьтеся, суботній поєдинок за Суперкубок України переконливо довів численним (на жаль) скептикам: «вічного дербі», «класичного» не може бути забагато, протистояння киян та донеччан не набридає, хоч би скільки разів команди зустрічалися впродовж сезону. В суботу ще раз переконаємося.

Відсторонення: немає — Мораєс.

КАРПАТИ — ВОРСКЛА

Волею календаря, другий поспіль матч на старті сезону львів’яни проводять удома. Волею календаря, другу поспіль зустріч на старті чемпіонату полтавці проводять супроти команд, яким є чого доводити: після чемпіонського «Шахтаря», котрий виграв усі трофеї 2017-го, на підопічних Сачка чекає команда, в котрої новий наставник плюс… його не зовсім вдалий дебют. Львів чекає, сеньйоре Наварро.

Відсторонення: немає — немає.

ЗІРКА — ОЛІМПІК

З певної точки зору — ключове протистояння туру, бо це матч суперпідкованих у тактиці наставників, які не втомлюються дивувати — як футбольну громадськість, так і, підозрюємо, самих себе. Монарьов підтвердив клас у дебютному турі Чемпіонату УПЛ, Санжар узагалі — захопив! Відтак їхнє очне протистояння зобов’язане стати особливим. Навряд чи буде багато голів. Буде «гра гросмейстерів».

Відсторонення: немає — Еммерсон.

ЗОРЯ — МАРІУПОЛЬ

Із поверненням підопічних Севідова в УПЛ у лізі збільшилася кількість донбаських дербі. Перше з них буде зіграно наступної неділі. Причому, судячи з усього, це буде один із найбезкомпромісніших поєдинків туру: «Маріуполь» відзначив повернення в еліту далеко не так яскраво, як очікували фанати, натомість «Зоря»… Словом, самі розумієте: як три очки потрібні, так і покращений настрій.

Відсторонення: немає — немає.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100