Рішення про дворічну дискваліфікацію Єрьоменка залишене в силі

Світовий футбол 21 Липня, 16:09 937
Рішення про дворічну дискваліфікацію Єрьоменка залишене в силі | 19-27
Спортивний арбітражний суд залишив у силі рішення УЄФА про дворічну дискваліфікацію фінського півзахисника московського ЦСКА Романа Єрьоменка.

УЄФА 18 листопада прийняв рішення про дискваліфікацію Єрьоменка на два роки через виявлення в його допінг-пробі, зданій у вересні після матчу Ліги чемпіонів із леверкузенським «Байєром», слідів кокаїну і його метаболітів. Пізніше дисциплінарний комітет УЄФА відхилив апеляцію 30-річного футболіста.

13 квітня 2017 року Єременко подав апеляцію в CAS з вимогою скасувати дискваліфікацію.

Юрист Михайло Прокопець, який представляє інтереси Єрьоменка, 11 липня повідомив агентству «Р-Спорт», що CAS вже розглянув апеляцію фінського півзахисника ЦСКА і тепер очікується вердикт.

У прес-релізі наголошується, що арбітраж був переданий на розгляд групі арбітрів CAS, які провели слухання з учасниками процесу 11 липня в Лозанні. У п'ятницю CAS оголосив своє рішення: санкції УЄФА відповідають порушення Єрьоменка, і точно встановив термін початку дворічної дискваліфікації футболіста - 6 жовтня 2016 року.

«CAS порахував, що дворічний період дискваліфікації був відповідною мірою, і, так як в рішенні апеляційної палати УЄФА точна дата початку дії санкцій вказана не була, порахував належним прояснити цей момент і відповідним чином модифікувати рішення апеляційної палати УЄФА, щоб підтвердити, що гравець дискваліфікований на 2 роки починаючи з 6 жовтня 2016 року (дати, коли УЄФА відкрив розслідування і наклав на Єрьоменка тимчасове відсторонення)», - відзначається в рішення суду.