Паулу Фонсека: «У мене є величезна кількість прикладів, де суддівство не однакове по відношенню до двох топ-клубів України»

Динамо Київ 21 Липня, 18:57 1385
Паулу Фонсека: «У мене є величезна кількість прикладів, де суддівство не однакове по відношенню до двох топ-клубів України» | 19-27
Головний тренер «Шахтаря» знову критично заговорив про суддівство в українському чемпіонаті.

- Останнім часом ви вже кілька разів жорстко критикували роботу арбітрів. Навіть сказали таку фразу: «Я прекрасно зрозумів, що тут відбувається. Не робіть з мене дурня». Розшифруйте - що ж відбувається?

- Інші тренери набагато частіше погано висловлюються про суддів, ніж ми. Хоча толерантність арбітрів по відношенню до нас набагато менша. Щоб виграти, «Шахтар» повинен бути набагато кращим за суперника. Якщо ні - нам не дадуть перемогти.

Можете говорити що завгодно, але мене не обдуриш. У мене є величезна кількість прикладів, де суддівство не однакове по відношенню до двох топ-клубів України. Багато хто просто не помічає ці моменти, тому що не до кінця розуміє гру.

В Україні є хороші судді - якщо порівнювати їх із арбітрами інших країн, я не скажу, що вони гірші в технічному плані. Але їм не вистачає сміливості.

- Так що саме відбувається? Змова проти «Шахтаря»? Формально, у «Динамо» ж немає важелів, щоб впливати на суддівський корпус.

- У «Шахтаря» вже точно немає важелів.

- Ви не хочете говорити прямо.

- Сказати пряміше, ніж я говорю, неможливо. Хто займається футболом в Україні і ваші читачі чудово все зрозуміють. Як тільки я приїхав сюди, я поважав суддівство. І коли потрібно їх хвалити, я завжди це роблю. Але коли я відчуваю, що починають йти проти мене - я не буду мовчати. Можу повторити - я не дурень, я розумію, що відбувається, - розповів Фонсека в інтерв'ю Tribuna.com.