Нацполіція: «Маріуполь» не виконав зобов'язань щодо забезпечення безпеки»
Футбол України 870 21 Липня, 21:53

Перший заступник керівника Нацполіціі України В'ячеслав Аброськін заявив про те, що керівництво футбольного клубу «Маріуполь» порушило домовленість з правоохоронцями і не забезпечило свою частину заходів із забезпечення безпеки на стадіоні під час гри 1-го туру Прем'єр-ліги з «Вересом».

«Стояло питання заборонити проведення футболу, так як вони (ФК) не виконали тих обов'язків, які були з нами обумовлені для забезпечення безпеки. Але, як завжди, ми вискочили на співробітниках поліції і СБУ, яким сіли на шию, загнали на три дні на вулиці міста, посадили на ланцюг, як собак сторожових, біля стадіону і три дні і три ночі охороняли цей стадіон. І ті металодетектори, які мені керівництво посольства США в кількості більше 70 штук передали для роботи на блокпостах, ми повинні були забрати з усієї області та віддати для забезпечення одного матчу в Маріуполі. Тому що не готовий був клуб до цієї історії.

Ми сподіваємося, що футбольне керівництво клубу «Маріуполь» вже зараз нас почує і підрозділи поліції та СБУ не будуть в такій великій кількості охороняти футбольний матч там, де безпеку зобов'язані забезпечувати стюарди, служба безпеки клубу, яка повинна забезпечувати порядок на стадіоні, куди поліція в Прем'єр-лізі не має права заходити», - цитує Аброськіна mrpl.city.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100