​Валерій Яремченко: «Хацкевич повинен більш дипломатично говорити про гравців, яких він має в команді»

Динамо Київ 22 Липня, 09:18 1680
​Валерій Яремченко: «Хацкевич повинен більш дипломатично говорити про гравців, яких він має в команді» | 19-27
Колишній тренер донецького «Шахтаря» поділився з 1927.kiev.ua очікуваннями від прийдешнього матчу «гірників» та «біло-синіх» і підтримав Артема Бєсєдіна.
— Наш чемпіонат важко назвати першістю всієї країни. Не хочу образити інші команди, вони переживають велику кризу, але наш чемпіонат можна назвати чемпіонатом області, за рівнем, якби не «Динамо» та «Шахтар».

«Гірники» є безумовними фаворитами в матчі з «Динамо», як по потужності складу команди, так і в плані психології. На одному Ярмоленкові не виїдеш. Потрібні три-чотири базові футболісти, котрі візьмуть на себе основні тактико-технічні дії. Кожна лінія повинна мати базового футболіста, який вестиме за собою гравців своєї ланки. Звісно, такі гравці коштують пристойні суми. Я б порадив Ігорю Суркісів не тренерів змінювати, а придбати кількох гравців високого класу. Краще – молодих. А так - «Динамо» буде складно протистояти «Шахтарю» без підсилення.

Мбокані покаже той рівень футболу, який показував до відходу з «Динамо». Вище не буде. В даний момент, він не дуже хороший помічник для киян. В ролі лідера він не виступатиме.

Олександр Хацкевич повинен більш дипломатично говорити про гравців, яких він має в команді. Звісно, тренер найкраще знає рівень гравця і щодня бачить його плюси та мінуси, але, на мою думку, тренеру «Динамо» краще підбирати такі вислови, які не ображатимуть його футболістів. Особливо для новачків важко тримати удар психологічно. Після такого вони можуть губитися, їм важко показати свої кращі сторони, – сказав Валерій Яремченко нашому журналістові Миколі Тимощуку.