Що награли Шахов та Зозуля в чергових контрольних матчах

Збірна України 22 Липня, 10:18 1374
Що награли Шахов та Зозуля в чергових контрольних матчах | 19-27
​Українець Євген Шахов відіграв 70 хвилин за ПАОК, а його команда перемогла кіпрський «Анортосіс».

Євген Шахов вийшов з перших хвилин у контрольному матчі проти ПАОКа кіпрського Анортосіса. Ще до перерви греки забили два м'ячі у ворота суперника. Українець залишив поле на 71-й хвилині, а Двоголові орли Півночі спокійно довели матч до перемоги — 2:0.

Вперше в міжсезоння «Бетіс» здобув вікторію в спарингу. У поєдинку проти португальського «Сетубала». Роман Зозуля знову вийшов у стартовому складі, проте в черговий раз пішов з поля без гола. Іспанці відкрили рахунок на 52-й хвилині зусиллями Науеля Лейви, а через 10 хвилин українець був замінений. До кінця матчу рахунок не змінився, чому щиро раді прихильники «біло-зелених».

Зінченко не врятував «Манчестер Сіті» в матчі з командою Моурінью.