«Оболонь-Бровар» мінімально переграв «Динамо U-19» у товариському матчі

Динамо Київ 22 Липня, 15:20 1308
«Оболонь-Бровар» мінімально переграв «Динамо U-19» у товариському матчі | 19-27
Сьогодні, 22-го липня, з метою надання повноцінної ігрової практики усім гравцям, на заміській базі «Динамо» в Кончі-Заспі відбувся «тренувальний» матч з «Динамо U-19».

Власне, сам матч видався не надто видовищним. У першому таймі команди на двох створили лише декілька моментів, один з яких завершився взяттям воріт: Улянченко підключив з лівого флангу Євгенія Шевченка, який вивів на ударну позицію Олександра Козака, а тому, в свою чергу, залишалося лише переправити м’яч у сітку воріт — 1-0. Варто відзначити, що «біло-сині» відповіли забитим голом, однак бригада арбітрів відминила взяття воріт через положення «поза грою».

У другому таймі «динамівці» трохи більше володіли м’ячем, однак активності в атакувальних діях не додалося. «Оболонці» ж почали діяти на контратаках і створили гарний момент для взяття воріт, однак Рябцев змарнував момент, невдало пробивши головую. На 75-й хвилині матчу шанс зрівняти рахунок мали номінальні господарі: після флангової передачі гравець у «біло-синій» футболці переправив м’яч у сітку воріт, однак арбітр знову розгледів положення «поза грою». Отже, фінальний свисток арбітра матчу зафіксував мінімальну перемогу «Оболоні-Бровар».

«Динамо U-19» — «Оболонь-Бровар» — 0:1.

Гол: Козак, 31