Із файлу ЧС-2018. Ярмоленко поступився Клюшкіну, але обійшов Модрича
Збірна України 1013 22 Липня, 19:33

Лідер збірної України входить в число найкращих гравців європейської кваліфікації за відсотком виграних єдиноборств в атаці.

У новій варіації гри збірної України стало більше осмислених дій і менше боротьби. Вся ця свідомість поки носить скоріше теоретичний характер, але рано чи пізно вона повинна принести результат. Втім, хоч би якою була тактика, в атакуючій фазі гри завжди важливе вміння вести єдиноборства і виходити з них переможцем.

За кількістю боротьби в атаці збірна України займає 51-е місце у відбірковому турнірі ЧС-2018. З одного боку, за цим показником ми перебуваємо на одному рівні з Сан-Марино і Фінляндією, з іншого - поруч із нами перебуває Німеччина, а в Італії єдиноборств ще менше. До провідних європейських збірних ми, звичайно, прагнемо, але пам'ятаємо, що у них трошки інший підбір виконавців.

В середньому за матч у українців набирається 66 єдиноборств в атаці. У минулому відбірковому циклі їх було 91 за гру - майже в півтора рази більше!

Левову частку боротьби в атаці забезпечують, і це не дивно, Андрій Ярмоленко та Євген Коноплянка. При цьому капітан київського «Динамо» входить в п'ятірку найкращих гравців європейської кваліфікації за відсотком виграних єдиноборств. Шкода, що немає в цих списках наших центральних півзахисників. Але вони як раз діють зараз так, щоб боротьби було менше. У підсумку боротьба пропала, а конструктиву поки не додалося. Перехідний період, в загальному...

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100