Юрій Мороз: «Є певні претензії до хлопців в плані характеру»
Динамо Київ 864 22 Липня, 20:21

Наставник молодіжної команди «Динамо» Юрій Мороз прокоментував поєдинок проти донецького «Шахтаря» в рамках 2-го туру молодіжної першості.

- Була рівна, хороша гра. Періодами ми володіли ініціативою, періодами - «Шахтар». Йшла обопільногостра гра з великою кількістю моментів. Вона тривала до гола, і, на жаль, ми пропустили - таке буває. Є певні претензії до хлопців в плані характеру. В іншому, старалися, билися.

- Як вписалися в гру хлопці, що вийшли на заміну?

- Сьогодні заміни підсилили нашу гру, але не довели її до позитивного результату. Стали грати жвавіше, але в кінцівці чогось не вистачало, погано діяли біля воріт суперника. Не могли, як слід, розіграти м'яч, не вистачало останнього пасу. Незважаючи на те, що це тільки другий тур, обидві команди показали хорошу, швидку гру.

- З турнірної точки зору вся боротьба ще попереду?

- Звичайно. Але групі хлопців, яка в минулому сезоні виступала за команду U-19, потрібно розуміти, що в молодіжній першості вже інший рівень і інші вимоги в усіх відношеннях: і в плані бійцівських якостей, і майстерності. Швидкості зростають, і футболісти повинні бути до цього готовими.

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100