Андрій Ярмоленко: «Сьогодні на полі була дійсно команда»

Динамо Київ 22 Липня, 22:22 4616
Андрій Ярмоленко: «Сьогодні на полі була дійсно команда» | 19-27
Капітан «Динамо» у гарному настрої вийшов на спілкування з журналістами після перемоги над «Шахтарем» у матчі 2-го туру УПЛ (0:1).

- Хотіли сьогодні перемогти, і це було видно. Тому, вважаю, заслужено здобули перемогу.

- Розкажіть про тактичну схему в два опорних, на яку ви перейшли.

- В принципі, схема не дуже відрізняється. Сьогодні на полі була дійсно команда, всі відпрацьовували в обороні, в атаці. У таких матчах, напевно, тактичні схеми відходять на другий план, і більше граєш за рахунок самовіддачі.

- Чи можна сказати, що дисципліна зіграла ключову роль у цій перемозі?

- Я вважаю, що так. Перемогли за рахунок самовіддачі та реалізації моментів.

- Гол Мбокані, коли з флангу пішла передача в центральну зону, - це домашня заготовка?

- Я вважаю, що це не заготовка і не стиль «Динамо», це просто клас нападника. В першому таймі у Мбокані практично не було моментів. Клас нападника у цьому й проявляється: він знайшов свій момент і використав його. Завдяки цьому ми веземо додому три очки, з чим я вітаю наше місто та наших вболівальників.

- Коваль також сьогодні доклав руку до перемоги, вратувавши команду в кількох моментах…

- Я йому сказав після гри, що коли ти хороший, тоді ти хороший. Людина виручила та відстояла на нуль. Браво, супер, молодець!

- Було помітне й перевтілення Дерліса Гонсалеса, який був дуже активним та навіть влучив у поперечку.

- Думаю, він сам не очікував, що так може пробити. У минулій грі він ледве добігав до штрафної та бив по воротах. Я тоді йому казав, щоб він трохи поїв м᾿яса, щоб з᾿явилися сили. (Сміється) Видно, зробив сьогодні поправку на обіді.

- У вас теж був момент наприкінці матчу, коли вискочили один на один…

- Звичайно, потрібно реалізовувати моменти, але скажу чесно, в останні хвилини сил вже практично не було.

- На «Янг Бойз» має відкритися нове дихання?

- Після таких перемог над принциповим суперником, мабуть, завжди відкривається друге дихання. Будемо готуватися до «Янг Бойз» із хорошим настроєм. Розуміємо, що такий клуб, як «Динамо», має грати в основній сітці Ліги чемпіонів.

- Чи відчували ви, що на Хацкевича після перших матчів відбувається серйозний пресинг?

- Хацкевич був спокійним, як і перед першою грою з «Шахтарем». Так, заходиш в інтернет і читаєш висловлювання спеціалістів про те, що вони не бачать малюнку гри Хацкевича. Добре, що сьогодні перемогли. Думаю, це додасть впевненості і тренерському штабу, і футболістам.

- Сьогодні Хацкевич навіть відкривав воду для Кадара. Із чим пов᾿язане перевтілення Тамаша?

- Як я вже казав, сьогодні у нас була команда на футбольному полі. Кожен один одному допомагав, навіть тренер відкривав воду, щоб футболіст економив сили. (Посміхається)

- Зараз Ярмоленка вже не сватають у «Баварію» чи ще кудись. Чи є якість трансферні новини, адже великі трансфери зазвичай відбуваються у тиші?

- Можна я поки промовчу? (Сміється)