Ігор Суркіс: «Хацкевич «зчитав» модель гри Реброва»
Динамо Київ 4248 23 Липня, 21:56

Президент київського «Динамо» поділився враженнями від роботи тренерського штабу на чолі з Олександром Хацкевичем.

«На Хацкевича чекає великий обсяг роботи. Я йому довіряю так само як я і довіряв будь-якому тренеру, якого брав на роботу. Просто у когось вийшло, а у когось ні.
Я вірив у Хацкевича, усі будуть допомагати йому і тренерському штабу. Сподіваюся, у нього все вийде.
Хацкевич тренує команду рівно місяць. Ще коли ми зустрілися з ним перед призначенням, він поставив мене перед фактом: він хоче змінити манеру та структуру гри команди. Він її бачить інакшою. Той футбол, який гравці демонстрували при Реброву, Хацкевич зчитав. Ні, він не був поганим. Також він пояснював мені про потребу в інших виконавцях. Це мали би бути такі люди, які грають в Барселоні, в тому ж донецькому Шахтарі, тобто, креативні особистості. У нас таких, на жаль, менше. У київському Динамо завжди були функціонально потужні гравці, ті, які креативно переходять з оборони в атаку, вміють використовувати фланги. Це те, що мені пояснював Хацкевич. І він бачить таку модель гри.
Звісно, за місяць він не може змінити гру, але вчора команда показала те, що хоче бачити Хацкевич і його штаб», — розповів Суркіс у телефонній розмові для «Профутболу».

Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100