Ігор Суркіс: «Як я буду далі жити з тим, якщо у Маріуполі щось трапиться?!»
Динамо Київ 1422 23 Липня, 22:54

Президент «Динамо» емоційно висловився щодо ситуації з відмовою киян грати матчі у Маріуполі.

«Тільки я несу фінансову зобов'язаність перед командою, персоналом клубу, але в першу чергу я відповідальний за їхнє життя та здоров'я. Як я буду далі жити з тим, якщо у Маріуполі щось трапиться?! Скажу вам відверто, мене це не вражає і не переконує гучна обіцянка різних функціонерів про те, що вони сядуть в автобус і поїдуть попереду команди. Це не наша примха.
Це не демонстрація неповаги до гідної команди суперника. Тим паче, це не привід звинуватити наш клуб у відсутності патріотизму. Ми цілком логічно і закономірно підняли питання про гарантії особистої безпеки футболістів, тренерського штабу і динамівських фанатів під час перебування в зоні потенційного виникнення терористичної загрози. Саме так його підняли не ми, а компетентні органи.
Якщо команда буде перебувати на території, яка не контролюється повністю, зарання знаючи коли буде матч і буде якась провокація: варто це футбольного матчу, чи ні? Ми готові їхати до компетентних органів в обличчі СБУ. Якщо нам скажуть, що Динамо може спокійно з вболівальниками бути у Маріуполі, я готовий замовити чартер для вболівальників і організовано автобусами вирушити на Маріуполь. Але підкреслюю — лише у тому випадку, коли компетентні органи дадуть гарантії безпеки. Це стане досягненням суспільства, тобто, люди про це знатимуть, що в обличчі певної особи буде гарантовано, що Динамо буде в безпеці. Тоді мої футболісти однозначно поїдуть», — сказав Ігор Суркіс у телефонній розмові Профутболу.
Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100