Динамівці в оренді: важливі асисти Михайличенка та Калітвінцева

Динамо Київ 24 Липня, 11:10 1440
Динамівці в оренді: важливі асисти Михайличенка та Калітвінцева | 19-27
Підбиваємо підсумки уїк-енду для динамівців, які розпочали сезон в оренді в інших клубах.

У переможному матчі з «Чорноморцем» взяли участь усі троє динамівців у складі «Сталі». Олексій Щебетун отримав 55 хвилин ігрового часу, після чого був замінений на Книша. А Олександр Тимчик і Богдан Михайличенко відіграли увесь матч, причому останній відзначився гольовим пасом на Ореста Кузика на 74-й хвилині, який і приніс гостям мінімальну перемогу – 0:1.

Олександр Осман разом із «Карпатами» поступився в домашньому матчі «Ворсклі» − 1:3. Орендований динамівець був замінений на 79-й хвилині на Карраскаля, за рахунку 1:2.

Павло Лук᾿янчук відіграв увесь матч за «Олімпік» проти «Зірки» (0:0), проте відзначився лише жовтою карткою на 72-й хвилині за грубий фол у центрі поля.

А Владислав Калітвінцев безпосередньо допоміг «Зорі» вирвати нічию в зустрічі з «Маріуполем». Він вийшов на поле після перерви замість Харатіна та зробив гольовий навіс на 70-й хвилині на Опанасенка, завдяки голу якого луганчани зрівняли рахунок – 1:1.

Дмитро Хльобас, який відправився в оренду до мінського «Динамо», взяв участь у матчі 1/8 фіналу Кубка Білорусі, в якому його команда поступилася «Дніпру» з Могильова з рахунком 0:1 та покинула розіграш турніру. Сам нападник провів на полі увесь матч, був активним і мав небезпечний момент, коли після його удару м᾿яч влучив у руку захисника в штрафному майданчику суперників, проте арбітр залишив цей епізод без уваги.