Юрій Вернидуб: «Є два варіанти: або команду міняти, або тренера»
Футбол України 1133 24 Липня, 11:54

Головний тренер «Зорі» після гри з «Маріуполем» (1:1) натякнув на те, що може подати у відставку.

«Гри, як такої, з нашого боку не було. Є над чим замислитися й аналізувати. Катастрофа повна. Так у футбол не грають. Сподіваєшся на хлопців... а виходити і показувати таку гру... складно щось сказати. Можу багато гидот наговорити, але не хочу. Але команди на полі я не побачив.

Так, рахунок 1:1. В принципі, моментів не було багато і у суперника. Ми змогли відігратися. Молодці, що хоч не програли. При такому результаті є два варіанти: або команду міняти, або тренера. Я думаю, що легше змінити тренера. У вівторок будемо розмовляти. Далі так не можна. Занадто багато я їм довіряю, а вони підводять.

Не можу відзначити нікого. Гри, як такої, не було. Даєш шанс хлопцям, вводиш молодь. Тим же дніпровським багато дифірамбів було багато. Молоді, перспективні. Поки перспективи не бачу. Якщо не зрозуміють, що потрібно віддаватися і працювати, то у них будуть проблеми, адже вони не зможуть прогресувати і грати в титулованих клубах. А ті хлопці, які залишилися з того року, пора вже забути їм про минулий сезон, а починати думати про новий.

Сподіваюся, що заявимо ще нападника. Адже попереду у нас взагалі нічого не в'яжеться. Я не бачу від них гостроти. А грати поперек і назад - це не футбол», - наводить слова Вернидуба офіційний сайт «Зорі».
Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100