Андрій Шахов: «Судити про «Янг Бойз» по матчах з «Шахтарем» немає жодного сенсу. Команда дуже змінилася»
Динамо Київ 683 25 Липня, 12:40

Заступник головного редактора журналу «Футбол» — про зміни в «Динамо» та «Янг Бойзі».

«Динамо», на мій погляд, поки що звикає до нової манери гри, за першими трьома поєдинками ми бачимо, що поки це не той футбол, який показувала команда при Реброву. «Динамо» намагається грати в більш вертикальний футбол, стало частіше бити по воротах, причому здалеку. Активно використовуються фланги і додали в швидкості динамівці.
Якщо при Реброву «Динамо» наносило 12-14 ударів по воротах за матч, то в грі за Суперкубок - 14, а в матчі проти «Чорноморця» - 24. Це шикарний показник.
При Реброву виникало почуття, що «Динамо» хоче завершувати атаки тільки напевно, при Хацкевичу якщо не кожну атаку, то дуже багато «Динамо» намагається завершувати ударом по воротах.
У «Динамо», на мій погляд, зараз надмірна кількість нападників. Хльобас та Яремчук пішли, але якщо врахувати, що «Динамо» грає за схемою з одним форвардом 4-2-3-1, то чотири нападники такого класу - це перебір. Якщо врахувати, що на відміну від Італії або Росії у нас в запасі сім чоловік, а не 12, то в заявку піде один або два нападники. Самому тренеру неприємно буде залишати когось не тільки поза стартовим складом, а й поза заявкою на матч.
В цілому, «Янг Бойз» - це середня команда з тих, які могли потрапити «Динамо». На мій погляд, «Динамо» сильніше за «Янг Бойз», як і «Шахтар» в минулому році.
У порівнянні з минулим роком «Янг Бойз» дуже змінився. З того складу, який грав проти «Шахтаря», в команді немає десяти футболістів. За них «Янг Бойз» виручив 21,5 мільйона євро - для швейцарського футболу це неймовірна сума. Команду покинули багато ключових футболістів, наприклад, воротар Мвого, який витягнув серію пенальті з «Шахтарем», японець Куба, опорник Закарія... Команда дуже змінилася, тому судити про неї по матчах з «Шахтарем» немає жодного сенсу. Причому змінилася, я вважаю, в гіршу сторону, оскільки новачки поки слабкіше, але потенціал у них, може бути, навіть вище.
Що стосується ігрової практики команд перед новим сезоном, то я вважаю, що на приблизно на одному рівні, хоча «Динамо» вже зіграло три офіційні поєдинки, а «Янг Бойз» - один».
Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100