​«Маріуполь» не бачить підстав для перенесення матчу
Динамо Київ 1268 25 Липня, 16:54

ФК «Маріуполь» зробив заяву щодо перенесення матчу з «Динамо» до іншого міста.

ФК «Маріуполь» з великим подивом дізнався зі ЗМІ про небажання ФК «Динамо» (Київ) проводити матч 7-го туру Української Прем'єр-ліги в Маріуполі. Ми відповідально заявляємо, що ми не бачимо вагомих підстав для перенесення матчу «Маріуполь» - «Динамо» в інше місто.

10-та стаття Регламенту Української Прем'єр-Ліги говорить: «Основний стадіон, на якому проводяться домашні матчі головної команди клубу, повинен перебувати на території населеного пункту за місцем державної реєстрації клубу» (виняток зроблено лише для «Шахтаря», «Олімпіка» та «Зорі», які зі зрозумілих причин не можуть грати вдома). Наш клуб представляє місто Маріуполь та згідно з регламентом УПЛ проводить всі свої домашні матчі в рідному місті, на стадіоні, який атестований ФФУ як домашня арена Клубу на сезон 2017-2018.

Тепер уявіть, що буде якщо Клуби УПЛ почнуть за надуманими і не дуже приводами вимагати заміни місця проведення виїзного матчу? Мотиви такої поведінки цілком раціональні - позбав клуб-суперник підтримки домашніх трибун і тобі стане трішки легше на футбольному газоні. І якщо ФК «Динамо» спробує створити такий прецедент, то не варто дивуватися, що ним одразу почнуть користуватися й інші клуби. А знайти привід звинуватити будь-українське місто через проблеми з безпекою дуже легко, досить підняти статистику МВС, пов'язану з інцидентами з вогнепальною зброєю або вибуховими пристроями. Хіба ми хочемо зіштовхнути український футбол стан регламентного хаосу і кабінетних воєн?

Що стосується «гарантій безпеки», які просить надати президент ФК «Динамо» Ігор Михайлович Суркіс, то ми звертаємо увагу футбольної громадськості України на підміну понять. У наш суворий час ніхто з проживаючих в Україні не може дати гарантій безпеки, оскільки країна фактично перебуває в стані війни, і кожен день відбуваються події, що є відгомоном цього сумного факту, досить подивитися інформаційні підсумки.

Але говорити про гарантії забезпечення безпеки можна і потрібно. ФК «Маріуполь» спільно з керівництвом СБУ, МВС, міста докладе всі зусилля для того, щоб перебування гостей з Києва в нашому прекрасному українському місті було безпечним і комфортним.

Згідно зі статистичними даними МВС України, Маріуполь входить у п'ятірку українських міст з найменш криміногенною обстановкою. Наше місто неодноразово з офіційними візитами відвідували Президент України Петро Порошенко, Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, депутати Європарламенту, чиновники європейських державних інститутів. Концерт найпопулярнішої української групи «Океан Ельзи» на чолі зі Святославом Вакарчуком в СК «Іллічівець» відвідали понад 10 тисяч жителів нашого міста. З 7-го по 9-е липня поточного року у Маріуполі відбувся найбільший музичний фестиваль на Приазов'ї.

Ось вже два роки наша команда проводить свої домашні матчі в Маріуполі на стадіоні «Іллічівець». Стартовий матч Української Прем'єр-ліги сезону 2017/18 «Маріуполь» - «Верес» відвідали 8,5 тисяч вболівальників. Це другий показник в турі!

Раніше до нас у гості приїжджали юніорська команда «Динамо» і «Динамо-2», а також клуби з Західної України («Верес», «Скеля», «Тернопіль», «Нива», «Буковина»). У Маріуполі регулярно проводяться турніри під егідою Дитячо-юнацької футбольної ліги України. По дорозі до Маріуполя не був підірваний жоден автобус, а на стадіоні не було зафіксовано жодної надзвичайної події. Так чим же глибоко шанований нами ФК «Динамо» відрізняється від інших клубів УПЛ, щоб вимагати до себе ексклюзивного ставлення і підлаштовування регламенту під їх запити?

Рівень взаємодії нашого Клубу, правоохоронних органів та міських служб знаходиться на максимально високому рівні. На такому ж безпрецедентно високому рівні знаходиться і професіоналізм усіх силовиків Маріуполя, що відповідають за безпеку міста (Національна Поліція, Національна Гвардія, СБУ, ЗСУ), завдяки яким Маріуполь ось вже три роки живе мирним життям і входить до десятки найбезпечніших міст України згідно з офіційною статистикою. Ці хлопці знають свою справу і виконують її краще за всіх в Україні!

Інтелектуальні CCTV камери, якими оснащений стадіон «Іллічівець», підключені до глобальної системи безпеки - Єдиного аналітичного сервісного центру (UASC). Унікальна «розумна» система регіональної безпеки UASC побудована на технологіях «смарт-сіті» і допомагає контролювати оперативний стан в місті, і синхронізувати дії різних служб - поліції, рятувальників, медиків, комунальних служб. Аналогічні за своїм можливостям системи Smart City функціонують у Лондоні, Дубаї, Сінгапурі, а ось в інших футбольних містах України (Київ, Харків, Львів) такої системи і такої інтеграції немає. На всіх вхідних групах стадіону у нас працюють стюарди, оснащені персональними металодетекторами, для запобігання можливості пронесення на стадіон зброї - і це теж наша унікальна відмінність. Тому у нас є вагомі обставини заявляти, що стадіон «Іллічівець» - один з найбільш безпечних стадіонів в Україні!

Ми запрошуємо президента ФК «Динамо» Ігоря Михайловича Суркіса особисто проінспектувати вищесказане і сформувати свою власну думку про рівні організації процесів безпеки в Маріуполі. Впевнені, що після цього візиту всі можливі побоювання (які ми щиро розуміємо) будуть зняті, і ФК «Динамо» допоможе нам подарувати свято Великого Футболу не лише 500 тисячам жителів Маріуполя, але і тисячам своїх уболівальників, які в даний час забезпечують безпеку нашого міста на передовій лінії фронту.
Читайте нас у Telegram

Останні новини

bigmir)net TOP 100