Не перша зустріч зі швейцарцями

Динамо Київ 25 Липня, 22:19 895
Не перша зустріч зі швейцарцями | 19-27
Матчі з «Янг Бойз» у 3-му кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів УЄФА стануть для «Динамо» не першими проти швейцарських клубів в історії виступів у єврокубках.

У цьому матеріалі ми зупинимося на тому, які спогади від цих зустрічей у нинішнього тренерського штабу киян.

Олександр Хацкевич та Олег Лужний мають у якості гравців «Динамо» у своєму доробку одну гру проти клубу зі Швейцарії – у рамках матчу-відповіді 1/32 фіналу Кубка УЄФА сезону 1996/1997 рр., в якому «біло-сині» поступилися 1:2 (а Лужний заробив до 88-ї хвилини два попередження й залишив своїх партнерів у меншості), що після нульової нічиєї в Києві означало для команди Йожефа Сабо виліт із турніру.

Також неприємні спогади від зустрічі з представником країни, що славиться виробництвом сирів та годинників, і у Максима Шацьких. Нападник брав участь в обох матчах проти «Туна» у 2-му кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів УЄФА сезону 2005/2006 рр., відзначившись забитим м’ячем у домашньому поєдинку. Щоправда, він не дозволив «Динамо» здобути перемогу – матч завершився нічиєю 2:2 (другий м’яч у «біло-синіх» на рахунку Олега Гусєва, який єдиний із того складу 12-річної давнин й досі виступає у складі «Динамо»), а на виїзді кияни мінімально поступилися (0:1) та сенсаційно вилетіли з єврокубків.

Куди кращі спогади від матчів із «Туном», які відбулися чотири роки тому у груповому турнірі Ліги Європи УЄФА, у нинішніх гравців «Динамо». В обох поєдинках узяли участь Хачеріді, Гусєв (гол у домашньому поєдинку), Ярмоленко (по одному голу в домашньому та виїзному поєдинках), Сидорчук та Мбокані (гол у домашньому поєдинку та вилучення на 17-й хвилині виїзного матчу), Віда зіграв у виїзному поєдинку, а Коваль за цими матчами спостерігав із лави запасних.